IphoneGryCandy Crush Saga

Candy Crush Saga Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
King.com Limited
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
49.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
641

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • śliczna oprawa graficzna
  • funkcje społecznościowe
  • spora ilość misji
Minusy:
  • brak

Candy Crush Saga to gra logiczna w stylu Bejeweled, polegająca na usuwaniu z planszy 3 lub więcej klocków tego samego koloru, umieszczonych obok siebie poziomo lub pionowo. W momencie usunięcia figur, na ich miejsce z górnej części ekranu spadają losowo kolejne. Zasady rozgrywki są sprowadzone do minimum, jednak spora ilość zadań do wykonania i rozmaite dodatki sprawiają, że gra z czasem jest nie tylko trudniejsza, ale i bardziej wciągająca. Na planszy umieszczono słodkie żelki w różnych kolorach i kształtach. Gracz otrzymuje określoną ilość ruchów do wykonania w danej turze, a także różne zadania do wykonania (np. usunięcie z planszy określonego koloru lub wyczyszczenie planszy w ciągu wyznaczonej liczby ruchów).

W przypadku usunięcia jednocześnie więcej niż 3 żelków, niektóre z nich zmieniają swoje właściwości. Jedne po zbiciu potrafią usunąć wszystkie na planszy w tym samym kolorze, inne wybuchają likwidując sąsiadujące itp. Wraz z powiększeniem mnożników punktowych, możliwe jest również zdobycie power-up'u, którego można wykorzystać w trakcie zabawy, w celu szybszego usunięcia wszystkich żelków. Po przejściu misji otrzymujemy podsumowanie punktowe oraz określoną ilość gwiazdek. Wyniki zapisywane są w tabeli wyników, które można porównywać z innymi graczami. Candy Crush Saga zintegrowana jest z Facebookiem, pozwalając sprawdzać aktywność znajomych, polubić ich grę lub komentować.

Candy Crush Saga w najnowszej wersji zawiera: ponad 100 zróżnicowanych misji, możliwość włączenia powiadomień o otrzymaniu dodatkowych żyć, usprawnioną prędkość, poprawione błędy poprzedniej wersji, system uwag do twórców, pozwalających zostawić swoje uwagi lub zgłosić błędy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0