IphoneGryCaptain America: Sentinel of Liberty

Captain America: Sentinel of Liberty Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Marvel Entertainment
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
175 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
396

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża liczba zróżnicowanych misji
  • ładna oprawa graficzna
  • klimat i możliwości bohatera
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Captain America: Sentinel of Liberty to rozbudowana gra zręcznościowa, oparta o wydarzenia znane z komiksów Kapitan Ameryka. Wcielamy się w super bohatera wyposażonego w unikalne zdolności bojowe, którego zadanie polega na inflitracji kolejnych lokacji, omijanie porozmieszczanych pułapek oraz walka z przeciwnikami. Cechuje się dużym dynamizmem, wymuszając na graczach dobry refleks. Niemały wpływ na dużą grywalność ma również szczegółowa oprawa graficzna, klimatyczna ścieżka dźwiękowa, a także rozbudowane lokacje i duża ilość przeszkód.

Rozgrywka w Captain America: Sentinel of Liberty została zaprezentowana w ujęciu z widokiem 2d, jednak możemy podziwiać w pełni trójwymiarowe tła. Tytułowy bohater automatycznie biegnie w jednym z wybranych kierunków (przeważnie w prawo), zaś gracz w odpowiednim momencie może wykorzystywać określone zdolności. Do dyspozycji mamy skok nad laserami, wślizg pod wystającymi blokami skalnymi, możliwość chwilowego biegania po ścianach, rzut tarczą w przeciwników lub w celu rozbrojenia min, a także unikalne ciosy rękoma, nogami i tarczą w momencie bliskiego kontaktu z przeciwnikiem. Na uwagę zasługuje wielopoziomowość aren. Niejednokrotnie będziemy musieli wdrapywać się po rozmieszczanych słupach wyżej, w celu dalszej eksploracji.

Dodatkowe cechy Captain America: Sentinel of Liberty: duża liczba zdolności specjalnych; precyzyjna kontrola postacią; płynna animacja i dopracowana fizyka; dostęp do 24 rozbudowanych misji, pełnych pułapek, rozwidleń dróg i ukrytych przejść; możliwość przejścia misji pozostając całkowicie w ukryciu, poprzez bezszelestną eksplorację bazy; rozbudowana kampania fabularna, będąca ukłonem w stronę miłośników komiksów z Kapitanem Ameryką w roli głównej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0