IphoneGryCarmageddon

Carmageddon Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Stainless Games Ltd
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
107 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
395

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • różnorodność pojazdów
  • pomysł i wykonanie
  • klimat
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Carmageddon dla iPhone'a to oryginalna i szalona gra zręcznościowa, polegająca na dokonywaniu eksterminacji przeciwników oraz wszystkiego, co staje nam na drodze. Do dyspozycji oddano dużą liczbę wymyślnych pojazdów, ułatwiających skuteczne unicestwianie wrogów. Oprócz potężnych maszyn, gracz w trakcie jazdy zbierać będzie unikalne power-upy, które wzmacniają możliwości likwidacji. Carmageddon został niemal perfekcyjnie przeniesiony z PC oraz Mac, gdzie dodatkowo otrzymał odświeżoną oprawę graficzną oraz nowe sterowanie dotykowe.

Ciekawą funkcją w Carmageddon jest Action Replay System, gdzie możemy nagrywać i odtwarzać najlepsze akcje w trakcie misji. Ponadto wersja dla iPhone'a otrzymała możliwość edycji i zapisu filmów lub bezpośrednią publikację za pośrednictwem serwisu YouTube – dzielenie się linkami możliwe jest od wersji systemu iOS 6. Nie zabrakło przy tym specyficznej dawki humoru, dopracowanych efektów specjalnych oraz wsparcie dla wyświetlaczy retina w iPhone 5. W najnowszej wersji Carmageddon poprawiono ponadto integrację z Facebookiem.

Dodatkowe cechy Carmageddon: 28 zróżnicowanych przeciwników stojących nam na drodze, którzy również mogą zniszczyć nasz pojazd; 11 odmiennych i rozbudowanych plansz po których przyjdzie nam rywalizować; tryb kariery składający się z 36 unikalnych misji pełnych przemocy i krwi; możliwość eksterminacji i ścigania się z innymi pojazdami w celu odkrycia 30 grywalnych pojazdów; wsparcie dla usługi iCloud; integracja z usługą Game Center; globalna tabela wyników oraz możliwość zdobycia 27 nowych Osiągnięć; wybór pomiędzy klasycznym, dotykowym a własnoręcznie skonfigurowanym sterowaniem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0