IphoneGryChess Free

Chess Free Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Optime Software LLC
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
458

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • dostępna za darmo
  • zróżnicowany poziom trudności
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Jesteś znudzony klasycznym wyglądem szachów, które przypominają archaiczne wersje z komputerów Commodore 64 czy Atari? W takim razie sprawdź Chess Free – jedne z najbardziej rozbudowanych, a przy tym najładniejszych szachów, stworzonych dla użytkowników iPhone'a. Gra jest dostępna całkowicie za darmo i oferuje szereg ciekawych funkcji, pozwalających cieszyć się na nowo klasycznymi szachami.

 

Chess Free umożliwia standardową partię szachów z komputerem, a także żywym graczem w trybie sieciowym. Na uwagę zasługuje rozbudowany algorytm sztucznej inteligencji, dzięki czemu możemy dopasować komputerowego przeciwnika do naszego poziomu doświadczenia. Wirtualny oponent uczy się ponadto naszych schematów, przez co kolejne partie wymagają od nas nieszablonowego myślenia i refleksu.

Główne zalety Chess Free na iPhone'a: wspaniała oprawa graficzna, dostosowana do najnowszych urządzeń iPhone, ekscytujące efekty dźwiękowe, możliwość konfiguracji imion graczy; opcja śledzenia wyników i postępów rozgrywki w czasie rzeczywistym; zdumiewający poziom trudności – sztuczna inteligencja dopasowująca się do naszego poziomu i stylu gry; możliwość swobodnego obracania szachownicy i szybki wybór pomiędzy białymi a czarnymi figurami; automatyczny zapis partii w przypadku wyładowania baterii lub konieczności szybkiego wyjścia z aplikacji. W najnowszej wersji Chess Free wyeliminowano błędy z poprzedniej wersji aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0