IphoneGryChop Chop Ninja World

Chop Chop Ninja World Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Gamerizon
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
47.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
344

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • klimat Feudalnej Japonii
  • proste i wciągające zasady rozgrywki
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Chop Chop Ninja World to bardzo wciągająca platformówka, nawiązująca do klasycznych tytułów z epoki 16-bitowych komputerów. Wcielamy się w postać młodego wojownika Ninja, którego zadaniem jest obronić rodzime królestwo przed najazdem potężnego Shoguna. Po drodze przemierzać będziemy rozległe krainy, zbierać rozmaite przedmioty, walczyć z napotkanymi przeciwnikami, zaś ostatecznie otrzymamy również zadanie uratowania księżniczki. Całość prezentowana jest z perspektywy 2d, gdzie nasz Ninja porusza się w prawą stronę ekranu. Pomimo klasycznego ujęcia kamery, gra cechuje się dokładną oprawą wizualną, klimatyczną ścieżką dźwiękową oraz dużą grywalnością.

Na uwagę zasługuje wygodne sterowanie dotykowe – w celu szybkiego poruszania się do przodu wystarczy przytrzymać palcem na ekranie z prawej strony, naciskając wyżej nasz bohater skacze, natomiast walka polega na wciskaniu w miejscu, gdzie znajdują się cele lub przeciwnicy. Chop Chop Ninja World umożliwia ponadto rozbudowę umiejętności specjalnych oraz broni, co możliwe jest wraz z pokonywaniem kolejnych misji.

Dodatkowe cechy Chop Chop Ninja World: dopracowana oprawa audiowizualna, nietuzinkowy klimat Feudalnej Japonii, 3 zróżnicowane światy oraz rozbudowana fabuła, 30 misji wymagających zręczności i refleksu, możliwość walki przy użyciu 5 odmiennych broni które można ulepszać, możliwość wyboru stylu walki spośród pięciu dostępnych oraz ich rozwój wraz z postępem gry, obsługa achievementów.

Chop Chop Ninja World w najnowszej wersji zawiera: poprawę wielu błędów z poprzedniej wersji, m.in. pojawienie się czarnego ekranu w trakcie gry, sporadyczne zawieszanie się aplikacji, trudności ze zdobyciem achievementów, zawieszanie się gry w trakcie pobierania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0