IphoneGryClumsy Ninja

Clumsy Ninja Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
NaturalMotion
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
94 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
500

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • dostępna za darmo
  • humor
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • na dłuższą metę może nudzić

Clumsy Ninja to oryginalna gra dla najmłodszych użytkowników iPhone'a, pozwalająca na zabawę z niezdarnym wojownikiem ninja. Poznaj najbardziej nieszczęśliwego wojownika w historii urządzeń obsługujących sterowanie dotykowe. Zabawa polega na trenowaniu wojownika, rzucaniu nim po ekranie, gilgotaniu, a nawet zawiązywaniu na nim balonów. Im więcej czynności doświadczy wojownik, tym szybciej jego zdolności wzrastają. Główne zadanie polega na odszukaniu przyjaciółki bohatera – Kiry. Unikalne zdolności Clumsy Ninja pozwalają mu na wyczuwanie zagrożeń, bezszelestne poruszanie, a także reagowanie za każdym razem w unikalny sposób.

Clumsy Ninja przypomina nieco założenia znane z Talking Tom Cat. Nasz wojownik w wyniku interakcji uczy się nowych umiejętności. Gracz musi w taki sposób bawić się z bohaterem, aby zaimponować jego wirtualnemu sensejowi. Jeśli nam się to uda, wówczas zdobędziemy nowe pasy (Ninja Belts). Do dyspozycji oddano ponad 70 interaktywnych przedmiotów – trampoliny, worek do trenowania ciosów, a nawet kurczaki czy wiewiórkę. Gra zawiera elementy humorystyczne oraz cechuje się przyjemną dla oka oprawą graficzną. Nie zabrakło przy tym opcji kustomizacji bohatera – możemy mu zmieniać stroje, pasy, a także szlifować jego styl walki i umiejętności specjalne. Ponadto gra zintegrowana jest z kamerką, dzięki czemu można tworzyć unikalne i śmieszne zdjęcia, po czym przesyłać znajomym. 

Zmiany w najnowszej wersji Clumsy Ninja: nowe letnie stroje w sam raz na końcówkę wakacji; dodano nowe przedmioty i umiejętności; dodano nowy słoneczny balon oraz piłki treningowe w klimacie letnim; twórcy udostępnili możliwość wylosowania darmowych prezentów każdego dnia; usprawniono stabilność aplikacji i wyeliminowano błędy z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0