IphoneGryCoin Dozer

Coin Dozer Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Game Circus LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
30.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
385

Nasza ocena:

Lukasz
3
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • różnorodność nagród do zdobycia
Minusy:
  • na dłuższą metę może nudzić
  • brak polskiej wersji językowej

Coin Dozer to jedna z najciekawszych gier na iPhone'a, pozwalająca przenieść się w wirtualny świat karnawału, kasyna lub salonu gier, gdzie zwłaszcza w latach 90-tych popularne były maszyny, spychające monety w kierunku otworu, gdzie gracz mogł zdobyć upragnioną nagrodę. Tutaj jednak rozgrywka jest całkowicie darmowa, zaś cel rozgrywki jest stricte rozrywkowy i nie ma związku z hazardem.

Zadanie wydaje się proste, jednak w praktyce trzeba umiejętnie wrzucać monetę. Przez cały czas automat porusza się w różne strony, zaś w środku znajdują się monety oraz inne cenne nagrody do zdobycia. Jeśli wrzucimy monetę w odpowiednim momencie, to z tacki może spaść większa ilość monet, dzięki czemu zarobimy dodatkowe punkty i bonusy.

Coin Dozer cechuje się imponującą grafiką 3d, możliwością zebranie ponad 44 różnorodnych nagród (monety, pluszowe misie, okulary przeciwsłoneczne, specjalne talony dające więcej kredytów itp.). Twórcy zadbali o niezwykle realistyczną fizykę, odwzorowując prawdziwy ruch tego rodzaju maszyn, bonusowo dodając również ponad 30 specjalnych monet i ukrytych nagród po przekroczeniu wymaganej ilości punktów. Ponadto w najnowszej wersji znacząco poprawiono prędkość rozgrywki, dodano nowe animacje oraz efekty specjalne.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0