IphoneGryCrime City

Crime City Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Funzio, Inc
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
49.8 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
348

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • rozbudowany multiplayer
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Crime City to rozbudowana gra strategiczna, umożliwiająca poznanie świata przestępczego i rozwój miasta, stanowiącego stolicę kryminalnych intryg i rozbojów. Tytuł nawiązuje do Modern War, stworzonego zresztą przez tego samego producenta, co gwarantuje wciągającą zabawę na długie godziny. Podstawowym celem gracza jest rozbudowa bazy, z której trzeba zrobić kryminalne imperium. Przy okazji rywalizować będziemy z konkurencyjnymi miastami o mafijne wpływy, a wszystko dzięki nastawieniu rozgrywki na multiplayer online.

W trakcie rozwoju gry, naszym zadaniem będzie kupowanie budynków (hotele, kasyna, fabryki, restauracje), które następnie można rozwijać na wyższe poziomy doświadczenia. Ponadto ich działalność generuje (nielegalnie) duże pieniądze, wykorzystywane później przez gracza na kolejne zakupy. Ponadto możemy kupować nowe samochody, wdawać się w bójki, a nawet okradać innych graczy online czy prowadzić własny bank, wykonując nielegalne transakcje handlowe.

Głównym celem będzie jednak osiągnięcie rangi Crime Boss, którą zdobędziemy po wykonaniu sporej liczby rozbudowanych zadań oraz wielu zwycięstwach z innymi graczami. Co więcej, możemy zapraszać znajomych do gry i łączyć siły mafijne przeciwko bardziej wymagającym przeciwnikom.

Dodatkowe cechy Crime City: bardzo szczegółowa grafika i różnorodność budynków, które na naszych oczach ulegają przemianie wraz z rozwojem gry, ponad 150 broni i samochodów do kupienia, ponad 500 różnych zawodów, ponad 200 misji do ukończenia, ponad 80 posiadłości do zdobycia lub przejęcia, ponad 60 terenów do eksploracji i ponad 100 kryminalnych tytułów do zdobycia.

W najnowszej wersji Crime City naprawiono statystyki rywali i sąsiadów, a także wyeliminowano sporadyczne błędy spowalniające rozgrywkę.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0