IphoneGryCSR Racing

CSR Racing Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
NaturalMotion
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
178 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
464

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duży wybór samochodów
  • zróżnicowane misje
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

CSR Racing to wciągająca gra wyścigowa, polegająca na wygrywaniu ulicznych rywalizacji z innymi kierowcami. Cechuje się bardzo ładną oprawą graficzną, uwzględniając nie tylko szczegółowe odwzorowanie samochodów, lecz także reakcje aut na trasie, oświetlenie oraz ulice po których przyjdzie nam się ścigać. Do dyspozycji oddano m.in. Audi R8, BMW M3, Nissan GT-R,   Chevy Corvette, Ford GT czy Chevrolet Camaro, które możemy tunningować w garażu (zmiana silnika, koloru maski), a następnie wygrywać kolejne pojedynki ulepszonymi pojazdami.

Oprócz standardowego wyścigu z drugim przeciwnikiem, CSR Racing umożliwia wygrywanie unikalnych pojazdów, naklejek i punktów respektu, dzięki rywalizacjom toczącym się w rozmaitych lokacjach. Nie zabrakło również trybu multiplayer, pozwalającego na ściganie się ze znajomymi, a także przejmowanie dystryktów, poprzez pokonywanie bossów rządzących wybranymi terenami odwiedzanych metropolii. Gra zawiera podział na dni, pozwalając na wykonywanie określonych misji, upgrade samochodów czy kupno nowych dodatków – dzięki temu rozgrywka każdego dnia wygląda zupełnie inaczej.

CSR Racing jest grą w modelu free to play, co oznacza że dostęp do niej jest darmowy, jednak wraz z rozwojem naszej kariery, wybrane dodatki takie jak nowe auta czy naklejki wymagają uiszczenia opłat.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0