IphoneGryDesign This Home

Design This Home Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
App Minis LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
49 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
433

Nasza ocena:

Lukasz
3
Plusy:
  • duże możliwości tworzenia
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • gra nie dla wszystkich

Design This Home to najpopularniejsza gra, dzięki której możemy dowolnie konstruować własny dom oraz wszystkie niezbędne elementy takie jak meble, sprzęt domowego użytku oraz rozmaite dekoracje. Gra posiada olbrzymią bazę ponad 7 milionów graczy na całym świecie, dzięki czemu możemy nie tylko tworzyć własne apartamenty marzeń, lecz także obserwować dzieła innych użytkowników, a nawet zapraszać i dołączać do wspólnej zabawy w projektanta.

Wcielamy się w postać znanego na całym świecie projektanta mody, który na życzenie gwiazd i innych znanych osobistości, tworzy najlepsze projekty domów, mieszkań oraz pomieszczeń. Design This Home oferuje niemal nieograniczone możliwości projektowania, umożliwiając dostosowanie wszystkich niezbędnych elementów według własnych upodobań. Możemy stworzyć od podstaw unikalne meble, szafki, pomalować ściany na dowolny kolor lub wzory, remontować podłogi i sufit, a także kupować sprzęt rtv i agd.

Design This Home posiada również elementy znane z gier RPG. Oprócz projektowania wnętrz, możemy również wynajmować stworzone apartamenty. Dzięki temu zarobimy dodatkowe pieniądze oraz otrzymamy punkty doświadczenia, które przekładają się na nowe możliwości tworzenia i dostępność nowych przedmiotów do kupienia. Na uwagę zasługuje również duży wybór stylu mieszkań. Możemy zaprojektować wnętrza na wzór nowoczesny, tradycyjny, europejski, azjatycki czy wiktoriański. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby w zależności od miejsca zamieszkania gracza, mógł on wykorzystać elementy obecne w jego kulturze. 

Dodatkowe cechy Design This Home: ponad 700 przedmiotów do wykorzystania przy projektowaniu apartamentów, wysokiej jakości oprawa wizualna dopasowana do wyświetlaczy Retina, dzięki której każdy element mieszkania jest dopracowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, intuicyjne sterowanie dotykowe, dostęp do dziewięciu dużych pokoi, które można konstruować i dekorować, sześć podłóg do wyboru, możliwość posiadania kilku domów jednocześnie, możliwość zapraszania znajomych do naszego domu z poziomu gry, regularne aktualizacje, nowe przedmioty, a także sezonowe dekoracje i zadania do wykonania, multiplatformowość – można rozpoczać grę na urządzeniu iPhone i kontynuować przy użyciu iPad lub iPod touch, funkcja dzielenia się stworzonym domem ze znajomymi za pośrednictwem emaila, Facebooka i Twittera.

Najnowsza wersja Design This Home otrzymała nowe tapety do dekorowania wnętrz, poprawę błędów z poprzedniej wersji, a także specjalne zadania, których wykonanie gwarantuje zdobycie unikalnych nagród każdego dnia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0