IphoneGryDespicable Me: Minion Rush

Despicable Me: Minion Rush Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Gameloft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
44 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Lukasz
4,5

Despicable Me: Minion Rush to wciągająca gra z gatunku platformówek, nawiązująca do popularnego Subway Surfers. Wcielamy się w postać śmiesznego żółtego stworka, którego zadaniem jest bezustanny bieg do przodu w poszukiwaniu bananów. Sterowanie odbywa się przy użyciu klawiatury dotykowej. Możemy poruszać się w 4 kierunkach, zbierając banany i unikając rozmiatych przeszkód (nadjeżdżające samochody, linie wysokiego napięcia).

Gra cechuje się śliczną, ręcznie rysowaną grafiką na wzór popularnych filmów animowanych. Poza standardowymi motywami zręcznościowymi, nie zabraknie również bossów pod koniec misji. Kamera przedstawia wtedy akcję od drugiej strony ekranu, zaś naszym celem jest bieg w stronę wyświetlacza i unikanie pułapek. W niektórych misjach kamera prezentuje akcje z boku, co jest widoczne w trakcie wskakiwania na wyższe przeszkody. 

Dodatkowo możemy ubrać bohatera w nowe stroje, zakupić dla niego specjalne umiejętności (przyspieszenie, nowe ataki), a także odkrywać ukryte lokacje i sekrety. Jako bonus umieszczono również ciekawe mini-gry, jak np. zamiana naszego bohatera w olbrzyma który niszczy wszystko na swojej drodze. Despicable Me: Minion Rush zawiera również ranking punktowy przesyłany online oraz system osiągnięć.

Najnowsza wersja zawiera: ponad 150 nowych misji i osiągnięć, nowe środowiska, przeciwnicy i bossowie, poprawki i optymalizacje względem poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0