IphoneGryDeus Ex: The Fall

Deus Ex: The Fall Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
SQUARE ENIX INC
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
808 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
451

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • rozbudowana fabuła
  • możliwość dużej interakcji z otoczeniem
  • olśniewająca grafika
  • wiele możliwości ukończenia misji (m.in. w trybie skradankowym)
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Deus Ex: The Fall to kolejna część uznanej serii gier przygodowo – taktycznych o nazwie Deus Ex, która po raz pierwszy pojawiła się w 2000 roku na PC. Największą popularność uzyskała jednak dopiero produkcja Deus Ex: Human Revolution, wydana w 2011 roku na PC oraz konsole. Omawiany tu tytuł został z kolei wydany ekskluzywnie na urządzenia mobilne i nawiązuje w wielu elementach do wspomnianego Human Revolution. Wcielamy się w postać Bena Saxona, wyszkolonego komandosa, posiadającego zarówno umiejętności bojowe, jak również taktyczne. Dzięki temu gracz sam decyduje w jaki sposób prowadzić rozgrywkę. Możemy przy użyciu dostępnych broni eliminować pojawiających się przeciwników lub wcielić się w cichego zabójcę, który swoich wrogów atakuje z ukrycia bez wzbudzenia alarmu.

Deus Ex: The Fall kontynuuje wydarzenia z książki Deus Ex: The Icarus Effect. Twórcy starannie dopracowali kampanię fabularną, gwarantując nie tylko ciekawą historię lecz również dużo zaskakujących zwrotów akcji. Gruntowną zmianę przeszło również sterowanie, które sprawdza się zarówno w misjach skradankowych, jak również w trakcie szarży z bronią do przodu. Podobnie jak w poprzedniej części, otrzymaliśmy produkt posiadający najwyższej jakości oprawę audiowizualną. Zarówno trójwymiarowe środowisko, fizyka postaci i obiektów oraz płynna animacja są bez zarzutów, nie pozwalając graczom odejść od zabawy.

Dodatkowe cechy Deus Ex: The Fall: ogromna interakcja z otoczeniem – każdy nasz ruch ma wpływ na zachowanie przeciwników oraz prowadzenie fabuły do finału; duża ilość zróżnicowanych misji (m.in. Moskwa, Panama); niepowtarzalny klimat science – fiction, przenoszący gracza do futurystycznego świata roku 2027; rewelacyjne efekty specjalne wzorowane na hollywoodzkich produkcjach; rozbudowany system walki zarówno w zwarciu jak również z dużej odległości.

Zmiany w najnowszej wersji Deus Ex: The Fall: dodano wsparcie dla urządzenia iPad 2; wyeliminowano wiele błędów z poprzedniej wersji; znacząco poprawiono sztuczną inteligencję przeciwników – od teraz jeśli zostaniemy dostrzeżeni przez wroga, to nie będziemy mogli uciec dopóki go nie zabijemy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0