IphoneGryDiamond Dash

Diamond Dash Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
wooga
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
47.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
652

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • dostępna za darmo
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • tylko jedna misja do wyboru

Diamond Dash w wersji na iPhone'a to jedna z najlepszych gier logicznych, dostępnych na rynku w wersji darmowej. Jest to kolejny popularny w ostatnim czasie tytuł, nawiązujący do klasycznego Bejeweled. Zabawa polega na usunięciu z planszy trzech lub więcej klocków tego samego koloru, umieszczonych na planszy poziomo lub pionowo. Po likwidacji określonej pary, z górnej części ekranu zlatują kolejne w losowej kolejności. Twórcy oddali nam w tej wersji klasyczną misję oraz 60-sekundowy limit czasu, zaś naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów w trakcie minuty.

Standardowe usuwanie kolorowych kryształów tego samego koloru nie gwarantuje dużej ilości punktów. Diamond Dash zintegrowany jest jednak ze sklepem, w którym można kupić specjalne bonusy do wykorzystania na planszy. Aktywując dla przykładu bombę, usuniemy wszystkie diamenty znajdujące się w jej pobliżu. Istnieją również przedmioty dodające nam więcej czasu lub usuwające wszystkie pola tylko określonego koloru. Oprócz bonusów do kupienia, możemy również skorzystać z pojawiających się sporadycznie power-upów na planszy.

Twórcy zintegrowali również grę z Facebookiem, umożliwiając zapraszanie znajomych lub dołączanie do ich gry i wspólną rywalizację o punkty. Ponadto każdego tygodnia organizowane są specjalne turnieje międzynarodowe dla graczy, motywujące do pobijania rekordów i nagradzające unikalnymi nagrodami.

Zmiany w najnowszej wersji Diamond Dash: możliwość zdobycia większej ilości złota przy zdobywaniu kolejnego levelu, dostępność tzw. Lucky Gem, posiadającego nowe właściwości, nowy rodzaj magicznych bonusów do zdobycia, wyeliminowanie poważnych błędów z poprzedniej wersji gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0