IphoneGryDoodle Jump

Doodle Jump Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Lima Sky
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
31.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
280

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • oryginalna oprawa
  • intuicyjne sterowanie
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • na dłuższą metę może nudzić

Doodle Jump to bardzo uzależniająca i prosta w założeniach gra zręcznościowa. Wcielamy się w postać zielonego stworka z wydłużonym nosem, służącym mu do strzelania pociskami. Zadanie polega na wskakiwanie na kolejne platformy, które umieszczane są coraz wyżej. W klasycznym trybie gry, musimy wskakiwać wyłącznie na platformy zielonego koloru, natomiast unikać czerwone, gdyż mogą nam zniknąć pod nogami.

Celem gry jest dotarcie jak najwyżej poprzez wskakiwanie na kolejne bloki, natomiast gra kończy się w momencie, gdy spadniemy lub stracimy grunt pod nogami. Zasady rozgrywki są banalnie proste, zaś zabawa jest niezwykle uzależniająca, dzięki integracji z rankingiem sieciowym oraz serwisami Facebook i Twitter, gdzie możemy pochwalić się naszymi wynikami.

Doodle Jump wyróżnia się oryginalną, ręcznie rysowaną grafiką, przypominającą szkice w zeszycie szkolnym. Jest przy tym bardzo kolorowa, a dodatkowo przez cały czas doświadczamy klimatycznej ścieżki dźwiękowej. Gra została podzielona na 11 różnorodnych światów (m.in. klasyczny, zimowy, dżungla, przestrzeń kosmiczna), z możliwością odkrycia 3 dobrze ukrytych easter eggs. Twórcy postarali się również o specjalne power-upy porozmieszczane na platformach (katapulty, jet-pack, przyspieszenie, rakiety), a także umieszczono różnorodne platformy (znikające, wybuchające, zniszczone lub poruszające się).

Na uwagę zasługuje również sterowanie – aby poruszać się w lewą lub prawą stronę, wystarczy tylko odpowiednio odchylić iPhone'a, natomiast strzelamy do napotkanych przeszkód poprzez wciśnięcie palcem ekranu. Nie zabrakło przy tym rozbudowanego trybu multiplayer, który posiada opcję automatycznego dopasowania przypadkowego gracza, na podstawie dotychczasowych statystyk.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0