IphoneGryDOOM Classic

DOOM Classic Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
id Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
20 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
415

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża ilość misji
  • mroczny klimat
Minusy:
  • dla niektórych graczy może być zbyt archaiczna

DOOM Classic to odświeżona wersja kultowej strzelaniny FPP o nazwie Doom, która rozwinęła ideę zapoczątkowaną przez Wolfenstein 3d, wydaną zręsztą również przez studio ID Software. Prezentowana tu wersja została dostosowana do możliwości i sterowania dotykowego iPhone'a, oferując możliwość ponownego przeżycia epickiej przygody w kosmosie.

DOOM Classic umożliwia nam wcielenie się w wyszkolonego amerykańskiego żołnierza stacjonujacego na Marsie. Okazuje się jednak, że w tajemniczy sposób na planecie rozmieszczono teleporty, przez które wydobyły się najmroczniejsze potwory prosto z samego Piekła. Kreatury planują tym samym inwazję na planetę Ziemia, zaś naszym zadaniem jest zmienić im plany, poprzez całkowite oczyszczenie eksplorowanego terytorium z wszelkich przeciwników.

DOOM Classic oferuje dostęp do trzech oryginalnych epizodów, znanych z klasycznej wersji PC. Dodatkowo udostępniono epizod 4 o nazwie Thy Flesh Consumed, dając łącznie 36 unikalnych plansz do przejścia. Gra naładowana jest sporą dawką akcji, dużą liczbą niepowtarzalnych broni oraz przeciwników, a wszystko to w niesamowicie klimatycznej oprawie nawiązujacej do piekielnych lokacji. Podobnie jak w Wolfenstein 3d Classic Platinum, gracz może wybrać jedno z trzech typów sterowania – nowe dostosowane dla urządzeń mobilnych, klasyczne oraz indywidualne z możliwością ustawienia własnej konfiguracji przycisków.

Zmiany w nowej wersji DOOM Classic: dostępność oryginalnej ścieżki dźwiękowej z pierwowzoru, oddzielone strafe'owanie od obracania postaci, domyślnie ustawiono Auto Use (otwieranie drzwi), poprawki błędów z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0