IphoneGryDOOM Resurrection

DOOM Resurrection Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
id Software
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
84.8 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
374

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • długość rozgrywki
  • mroczna oprawa graficzna
  • duża różnorodność misji i broni
Minusy:
  • sterowanie miejscami może być uciążliwe

DOOM Resurrection w wersji dla iPhone'a to niemal idealna konwersja trzeciej części gry Doom, znanej posiadaczom PC, Xbox, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Zawiera pełnoprawną kampanię znaną z oryginału, a ponadto zawarto całkowicie odświeżone sterowanie, dostosowane do rozwiązań urządzeń mobilnych. Wcielamy się w postać komandosa, który właśnie wylądował na Marsie. Odwiedzając bazę pełną naukowców i innych żołnierzy, niespodziewanie mają miejsce dziwne wydarzenia, których rezultatem jest śmierć większości ludzi. Nieliczni zaś zostają zamienieni w przerażające potwory. Wkrótce okazuje się, że nasz bohater nie jest jedynym ocalałym, a nowe wydarzenia są skutkiem otwarcia teleportu do Piekła przez jednego z szalonych naukowców, który planuje inwazję na Ziemię.

DOOM Resurrection zapewnia długie godziny zabawy, szczegółową oprawę graficzną i mroczną ścieżkę dźwiękową. Akcja podobnie jak w oryginale, prezentuje się z widoku FPP. Po drodze będziemy zdobywać nowe bronie, otwierać zaszyfrowane szafy z ekwipunkiem i przede wszystkim zabijać piekielne kreatury przy użyciu dużej liczby broni (pistolety, karabiny maszynowe, shotgun, wyrzutnie rakiet, granaty). Ciekawie rozwiązano kwestie fabularne, gdzie co jakiś czas oprócz przedmiotów, będziemy mogli odkryć poukrywane nagrania wideo lub audio z toczących się w bazie wydarzeń. Dzięki temu lepiej poznamy przyczyny całego zamieszania, a także sposób na pozbycie się piekielnych istot.

Dodatkowe cechy DOOM Resurrection: całkowicie nowy epizod stworzony ekskluzywnie dla użytkowników iPhone'a i iPod Touch, zaawansowany silnik graficzny, prezentujący zabawę w najwyższej rozdzielczości, płynna animacja ruchów postaci i przeciwników, duża różnorodność wroga oraz bossów, innowacyjne sterowanie dotykowe, 6 nowych misji osadzonych na Marsie oraz dwie nowe w Piekle.

Najnowsza wersja DOOM Resurrection zawiera: nowe bonusowe mapy, nowy tryb gry o nazwie Challenge Mode dodający 40 unikalnych wyzwań.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0