IphoneGryDoubleDragon

DoubleDragon Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Bow Mobile Corporation
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
39 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
328

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża liczba zróżnicowanych misji
  • możliwość wykorzystania broni
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

DoubleDragon w wersji dla iPhone'a to remake kultowej bijatyki z gatunku beat'em up wydaną w latach 80-tych pod tym samym tytułem. Cechuje się dużą grywalnością, odświeżoną oprawą audiowizualną oraz przemodelowanym sterowaniem dotykowym (wirtualny krzyżak oraz przyciski odpowiedzialne za poszczególne ciosy). Historia opowiada o dwóch braciach, którzy muszą zmierzyć się z bandą oprychów, którzy zajęli Nowy Jork, szerząc przy tym przemoc i zepsucie. Cel jest prosty – parcie do przodu i eliminacja kolejnych przeciwników. Gra przedstawiona jest z perspektywy 2d, poruszamy się w prawą stronę ekranu, choć możemy schodzić na dolną lub górną część pola. Dzięki temu mamy większe pole do popisu przy konstruowaniu własnych akcji oraz ucieczce przed atakami wroga.

Dodatkowe cechy DoubleDragon: ulepszona oprawa graficzna, duża ilość rozbudowanych lokacji i przeciwników, możliwość łączenia ataków ręką lub nogą, tworząc unikalne combosy, możliwość używania w trakcie walki różnych przedmiotów (beczki, noże, kije baseballowe), bardzo grywalny tryb kooperacji za pośrednictwem Bluetooth z możliwością ukończenia kampanii fabularnej ze znajomym, dostęp do dwóch modeli sterowania, możliwość gry nie tylko braćmi lecz także pokonanymi przeciwnikami w dalszej fazie rozgrywki, współpraca z usługą Game Center, możliwość dzielenia się rankingiem punktowym online.

Zmiany w najnowszej wersji DoubleDragon: panel sterowania jest teraz ustawiony w bardziej przejrzystej formie u dołu ekranu (z poziomu menu można dokonać indywidualne ustawienia); dodano nowe napisy dialogowe pojawiające się w grze; usprawniono animację ciosów po uderzeniu batem; w piątej misji ulepszono grę świateł, umieszczając je nieco wyżej; dodano kompatybilność z systemami operacyjnymi starszymi niż iOS 4.0; skorygowano zużycie pamięci procesora w trakcie zabawy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0