IphoneGryDragon Ball: Mega Jump

Dragon Ball: Mega Jump Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Thu Bon Nguyen
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Lukasz
3
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • ładna oprawa graficzna
  • proste zasady rozgrywki
Minusy:
  • na dłuższą metę może nudzić
  • brak polskiej wersji językowej

Dragon Ball: Mega Jump przenosi nas do uniwersum popularnej japońskiej animacji oraz mangi Dragon Ball. Wcielamy się w postać Son Goku – superbohatera obdarzonego nadludzką mocą, który musi stawić czoła nadchodzącym niebezpieczeństwom. Omawiany tytuł należy do gatunku zręcznościówek, zaś pozornie proste zadanie wymaga od graczy dobrego refleksu i cierpliwości.

Naszym celem jest osiągnąć jak najwyższą odległość, poprzez bezustanne skoki do góry i zbieranie tytułowych Smoczych Kul. W tym celu pomogą nam pojawiające się chmurki, po których możemy skakać. Musimy jednak uważać, aby nie spaść, omijając jednocześnie nadlatujące przeszkody. Ponadto należy zwracać uwagę na wielką chmurę, która stopniowo wzbija się w naszym kierunku. Jeśli spadniemy lub zetkniemy się z przeszkodami, to musimy zaczynać zabawę od nowa. Takie podejście sprawia, że gra potrafi wciągnąć na długie godziny, motywując do osiągnięcia coraz lepszych wyników.

Dragon Ball: Mega Jump cechuje się śliczną oprawą graficzną, nawiązującą do kreski stworzonej przez Akirę Toriyamę. Sterowanie zostało ograniczone do minimum – Son Goku automatycznie skacze do góry, zaś jedynym zadaniem gracza jest odpowiednie poruszanie iPhone'm na boki w celu wskakiwania na porozmieszczane w różnych miejscach chmurki. Poprzez zbieranie Smoczych Kul możemy ponadto zwiększyć nie tylko punkty, lecz również wskaźnik combo. Z czasem odblokujemy dzięki temu nowe zdolności, np. zwiększoną szybkość czy dłuższe skoki.

Dodatkowe cechy Dragon Ball: Mega Jump: możliwość rozwijania nabytych umiejętności; duża liczba zróżnicowanych tematycznie plansz; klimatyczna ścieżka dźwiękowa oraz efekty specjalne, nawiązujące do kreskówki Dragon Ball; regularne aktualizacje i nowe dodatki; wsparcie usługi Game Center; możliwość zapisywania wyników w globalnej tablicy rekordów; możliwość rywalizacji ze znajomymi za pośrednictwem Facebooka.

Zmiany w najnowszej wersji Dragon Ball: Mega Jump: dodano sterowanie dotykowe; zoptymalizowano kod źródłowy; poprawiono najpoważniejsze błędy z poprzedniej wersji (znikające chmury, zawieszanie się mapy; opadanie mapy w dół).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0