IphoneGryDragon City Mobile

Dragon City Mobile Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Social Point
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
50.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
639

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • wciągające potyczki sieciowe
  • spore możliwości rozbudowy
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Dragon City Mobile to bardzo przyjemna gra strategiczna, której celem jest zostanie władcą smoków. Zanim to jednak nastąpi, czeka na nas rozbudowa miast, specjalnych umiejętności, nabywanie smoków i ich trening. Do dyspozycji oddano nam kilka rodzajów surowców (m.in. złoto, diamenty), które nabywamy wraz ze zwiększeniem punktów doświadczenia. Te z kolei otrzymujemy za wybudowanie nowych obiektów.

Na początku musimy wybrać miejsca dla naszego smoka, w którym będzie się wychowywać. Następnie możemy kupić jedno z kilku dostępnych w sklepie smoczych jaj, które po wykluciu zamienią się w smoka. Musimy go regularnie karmić, dzięki czemu z czasem staje się nie tylko większy, ale i silniejszy. Gra zawiera elementy RPG, a więc zarówno smoki jak i budowle posiadają poziomy doświadczenia, które należy rozwijać. Tutaj też możemy prowadzić ogród, który zagwarantuje nam codziennie darmowe jedzenie. Wraz z rozwojem naszego miasta, otrzymamy dostęp do nowych terenów, które możemy wykupić.

Naszym zadaniem będzie więc regularne poszerzanie wpływów w smoczym świecie, a także walka z przeciwnikami. Obok kampanii dla jednego gracza, składającej się na ponad 160 zadań do wykonania, można prowadzić batalie w trybie multiplayer, a także zintegrować nasze konto z Facebookiem i mieć podgląd na dostępnych graczy. Istotnym elementem zabawy jest trening smoków, który polega na wzajemnej walce. Nie musimy obawiać się o utratę przegranego, natomiast po zakończeniu, smoki otrzymują wyższe poziomy doświadczenia.

Najnowsza wersja Dragon City Mobile dla iPhone zawiera:

- możliwość awansowania na wyższe poziomy doświadczenia,
- poprawę sporadycznych błędów w trakcie połączeń z innymi graczami,
- nowe odmiany smoków, dysponujące unikalnymi żywiołami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0