IphoneGryDragonVale

DragonVale Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Backflip Studios
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
47.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
406

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • sporo możliwości rozbudowy świata
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • dodatki wymagają opłaty

DragonVale to rozbudowana gra strategiczna z elementami rpg. Naszym zadaniem jest hodowla i rozwój rozmaitych smoków, które nabywamy w trakcie rozgrywki. Na początku musimy nabyć jedną z dostępnych wysp zawieszonych na niebie. Właśnie tutaj będziemy rozwijać nasze smoki, które wraz z postępem rozgrywki staną się coraz większe i silniejsze. Aby rozpocząć hodowlę, należy przejść do sklepu i zakupić smocze jaja. Tych mamy kilkanaście rodzajów do wyboru, zaś każde z nich przypisane jest do wybranego żywiołu. W dalszej części gry należy karmić smoki, w celu ulepszania ich zdolności.

Aby skutecznie zarządzać naszą wyspą, należy również karczować lasy i budować rozmaite budowle oraz miejsca zamieszkania dla smoków (np. jaskinie). Co jakiś czas pojawiać się będą ludzie, którzy są zainteresowani oglądaniem smoków. To właśnie dzięki ich wizytom będziemy zarabiać pieniądze. Do wykonania czekają na nas również urozmaicone zadania (np. oczyszczanie lasu, kupno określonych smoków czy budynków), za które otrzymamy punkty doświadczenia i klejnoty.

Dodatkowe atrakcje obejmują wyścigi smoków, dzięki którym możemy wygrywać specjalne nagrody, urozmaicone ścieżki i dekoracje dla odwiedzających gości, smocze siedliska i farmy umożliwiające zdobywanie pożywienia dla smoków. Ponadto gra wyróżnia się wspaniałą animacją smoków, śliczną kolorową grafiką, renesansową ścieżką dźwiękową oraz intuicyjnym sterowaniem dotykowym. DragonVale jest zintegrowana z usługą Game Center oraz Facebookiem, gdzie można m.in. odwiedzać wyspy innych graczy.

Najnowsza wersja DragonVale zawiera: aktualizację Gemstone Island, pozwalającą na zdobycie większej ilości smoków i klejnotów, zmiany w menu społeczności, gdzie możemy zobaczyć kto oferował nam klejnoty, możliwość otrzymywania wiadomości i prezentów od czarodziejów smoczej wyspy, większą ilość darmowych siedlisk w przypadku osób, które zaprezentują wszystkie posiadane smoki, nowe karty dla smoków, nowe skrzynie ze skarbami, zastępujące dotychczasowe przedmioty po zakończeniu wyścigów, dodatkowe przyciski funkcyjne w menu odpowiedzialne za hodowle, możliwość powtórzenia hodowli określonego typu smoka w przypadku nieudanej próby.

DragonVale dostępna jest do pobrania za darmo, jednak niektóre dostępne w grze przedmioty można kupić za prawdziwe pieniądze. Jeśli nie chcemy kupować dodatków, możemy wyłączyć tę funkcję z poziomu aplikacji. Wymagane jest stałe podłączenie internetowe (sieć Wi-Fi lub 3G).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0