IphoneGryDraw Something Free

Draw Something Free Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
OMGPOP
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
347

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • przydatne narzędzie dla początkujących rysowników
  • turowa rozgrywka bez ograniczeń czasowych
  • wygodny interfejs
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Draw Something Free to unikalna aplikacja, stanowiąca połączenie gry w kalambury oraz programu do nauki rysowania. Od gracza zależy w jaki sposób wykorzysta możliwości oferowane przez aplikację. W założeniach twórców, jest to jednak gra pozwalająca grać w kalambury przez sieć ze znajomymi, o czym świadczy szereg rozbudowanych funkcji społecznościowych, możliwość zapraszania lub dołączania do zabawy, a także integracja z serwisami Facebook oraz Twitter. 

Draw Something Free umożliwia kilka trybów zabawy ze znajomymi, bezpośrednio z poziomu gry lub serwisów społecznościowych. Aplikacja kompatybilna jest zarówno z urządzeniami iPhone, jak również iPad i iPod touch, dzięki czemu można rozpoczętą zabawę na iPhonie kontynuować na innym urządzeniu. Co ciekawe, aby w pełni korzystać z możliwości gry, nie trzeba mieć zdolności rysowniczych. Wszystko dzięki wprowadzeniu pomocnych figur oraz wzorów wybranych kształtów, które błyskawicznie ułatwiają rysowanie. Ponadto sterowanie dotykowe jest bardzo wygodne i intuicyjne, zaś ewentualne błędy mogą być korygowane przez program.

Aplikacja Draw Something Free oferuje ponad 50 kolorów kredek do wykorzystania, dzięki czemu można malować zarówno bazgroły, uczyć się wybranych figur lub malować i kolorować bardziej skomplikowane przedmioty. Niewątpliwą zaletą jest wprowadzenie turowego systemu gry, co jest szczególnie istotne dla osób mobilnych. Jeśli rozpoczynamy zabawę w kalambury z wybranym graczem, możemy umawiać się z nim na odpowiednią porę, kiedy będziemy mieli chwilę na odpowiedź. Po zakończeniu rundy drugi gracz ma czas na narysowanie określonej części przedmiotu – wygrywa ta osoba, która jako pierwsza odgadnie rysowany przez przeciwnika obrazek.

Ponadto Draw Something Free umożliwia włączenie powiadomień głosowych o otrzymanej odpowiedzi lub narysowaniu wybranego fragmentu. Najlepsi gracze mogą również pochwalić się swoimi wynikami w globalnym rankingu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0