IphoneGryDuke Nukem 3D

Duke Nukem 3D Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
MachineWorks Northwest
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
24.8 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
426

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • rozbudowana kampania
  • humor
  • duża grywalność
Minusy:
  • dla niektórych graczy może być zbyt archaiczna

Duke Nukem 3D to jedna z najlepszych strzelanin z gatunku FPP, która stanowiła wzór dla wielu późniejszych produkcji. Cechą wyróżniającą jest postać Duke'a – twardziela z blond fryzurą i okularami przeciwsłonecznymi, który co chwila zaskakuje śmiesznymi kwestiami znanymi z kultowych hollywoodzkich produkcji. Cel jest jeden – musimy zabić świnie i kosmitów, którzy opanowali Ziemię. Oprócz eksterminacji przeciwników i zdobywaniu nowych broni, dużą uwagę poświęcono na interaktywności z otoczeniem. Możemy przykładowo wdać się w ciekawę konwersację z panienkami w barze ze striptizem, załatwić potrzebę fizjologiczną w toalecie czy skomentować w zabawny sposób śmierć napotkanego świniaka.

Humor to nie jedyna zaleta Duke Nukem 3D, bowiem wciąż ważną kwestią jest grywalność. Tej nie brakuje dzięki zróżnicowanym misjom, dużej swobodzie działań i klimatycznej oprawie dźwiękowej. Łącznie twórcy zagwarantowali nam ponad 20 godzin zabawy, a poza kampanią dla jednego gracza można spróbować swoich sił w potyczkach sieciowych.

Duke Nukem 3D w wersji dla iPhone'a otrzymała dwa typy sterowania. Pierwszy z nich dostosowany jest do urządzeń dotykowych, natomiast drugi oferuje klasyczne sterowanie z wirtualną gałką analogową, możliwością wygodnego strafe'owania (uniki w bok), a także szybką zmianą broni. Omawiana tu wersja zawiera wszystkie misje dostępne w oryginalnej wersji z PC. Do prawidłowego uruchomienia gry wymagany jest ponadto system iOS 4.0 lub nowszy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0