IphoneGryDungeon Hunter 3

Dungeon Hunter 3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Gameloft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
466 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
447

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duże możliwości rozwoju postaci
  • kilka klas bohaterów do wyboru
  • duża liczba zróżnicowanych misji
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Dungeon Hunter 3 to kolejna część uzależniającej gry z gatunku hack n' slash, wzorowana na popularnej serii Diablo. Mamy tutaj do czynienia z połączeniem gry akcji z gatunkiem RPG. Zło po raz kolejny zalało świętą ziemię o nazwie Gothicus. Wybierając jednego z kilku bohaterów, musimy stawić czoła przeznaczeniu i rozpocząć niekończącą się batalię o wyzwolenie krainy. Gra przedstawiona jest z rzutu izometrycznego, zaś naszym celem jest zwiedzanie licznych krain, zabijanie napotkanych potworów oraz rozwój bohatera.

Do wyboru mamy jedną z czterech klas postaci do wyboru (Warlord, Astromancer, Trickster, Shaman), która charakteryzuje się odmiennym podejściem do walki – jedni preferują miecz, inni magię itp. Wraz z rozwojem gry i zabijaniem kolejnych przeciwników, nasza postać otrzymywać będzie poziomy doświadczenia oraz levele. Te umożliwią nam używanie silniejszych broni i czarów, co wpłynie również na zwiększenie ilości energii życiowej i magicznej. Ponadto zdobywać możemy złoto, które wykorzystamy na zakup silniejszego ekwipunku oraz sprzedaż niepotrzebnego.

Dodatkowe cechy Dungeon Hunter 3: 16 rozbudowanych lokacji do zwiedzenia; duża liczba zróżnicowanych przeciwników oraz ekwipunktu do zdobycia; 4 poziomy trudności, motywujące do ponownego ukończenia zabawy z mocniejszymi wrogami; możliwość powrotu do odwiedzanych lokacji w celu poprawienia rankingu punktowego; dopracowana oprawa audiowizualna oraz duża ilość efektów specjalnych; możliwość wyboru płci dla swojej postaci; ponad 1000 unikatowych przedmiotów do odkrycia lub kupienia; duża ilość zdolności specjalnych, które zdobyć można na wyższych levelach; unikatowy świat dark fantasy z 4 odmiennymi światami do przemierzenia. W najnowszej wersji poprawiono ponadto błąd wyskakujący przy korzystaniu z potionów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0