IphoneGryDungeon Hunter 4

Dungeon Hunter 4 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Gameloft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.04 GB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
349

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • kooperacja do 4 graczy jednocześnie
  • oprawa av i klimat
  • olbrzymia grywalność
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Dungeon Hunter 4 to kolejna część popularnej gry RPG z gatunku hack n'slash. Tytuł nawiązuje do kultowej serii Diablo, co oznacza eksplorację labiryntów, lochów i innych mrocznych lokacji w celu eliminacji jak największej ilości przeciwników. W trakcie zabawy zdobywamy loot czyli unikalne przedmioty od zabitych przeciwników lub znalezione w skrzyniach. Wraz z postępem gry nasza postać staje się silniejsza, w czym pomaga zdobywanie punktów doświadczenia i rozwój umiejętności. Do dyspozycji oddano nam 4 grywalne postaci, różniące się statystykami oraz sposobem prowadzenia rozgrywki (m.in. wojownik nastawiony jest na ataki mieczem, zaś mag korzysta z różdżki i czarów).

Dungeon Hunter 4 podobnie jak większość gier tego typu, przedstawiona jest z rzutu izometrycznego z góry. Gra cechuje się bardzo ładną oprawą audiowizualną, dostosowaną do możliwości najnowszych urządzeń iPhone. Twórcy oprócz długich godzin wymaganych na pełny rozwój postaci, gwarantują również epicką przygodę dla pojedynczego gracza, a także możliwość zabawy w trybie kooperacji do czterech graczy jednocześnie. Ponadto przygotowano również tryb PvP, gdzie gracze może stanąć do walki pomiędzy sobą.

Dodatkowe cechy Dungeon Hunter 4: możliwość rozwoju unikalnych umiejętności postaci, zmiana strojów, zakładanie magicznych pierścieni oraz dodatków upiększających, losowo generowane przedmioty do zdobycia, setki różnorodnych przeciwników i bossów do pokonania, duży wybór różnorodnych lokacji do zwiedzenia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0