IphoneGryEarthworm Jim

Earthworm Jim Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Gameloft
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
116 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
272

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • oprawa graficzna i humor
  • zróżnicowane misje
Minusy:
  • nieco archaiczne sterowanie
  • brak polskiej wersji językowej

Earthworm Jim w wersji na iPhone'a to remake klasycznej platformówki o tym samym tytule, która pierwotnie pojawiła się na konsoli Sega Megadrive, a później m.in. na PC. Wcielamy się w postać Robala, posiadającego niespotykane zdolności. Potrafi m.in. biegać, strzelać z broni, wspinać się, a nawet zawieszać na głowie, w celu dostania się do trudno dostępnych miejsc. Kamera podobnie jak w oryginale, prezentuje widok 2d, zaś bohaterem możemy sterować w lewo lub w prawo, pokonując kolejne przeszkody na naszej drodze. Zaletą jest komiksowa oprawa graficzna, intuicyjne sterowanie dotykowe (wirtualny krzyżak oraz podręczne skróty z komendami), a także duża dawka humoru.

Na naszej drodze spotkamy rozmaitych przeciwników oraz pułapki, dlatego wymagana jest zręczność oraz cierpliwość - Earthworm Jim jako przedstawiciel gatunku klasycznych platfomerów cechuje się wysokim poziomem trudności, dlatego nie wszyscy gracze mogą być na tyle cierpliwi aby go ukończyć.

Dodatkowe cechy Earthworm Jim: duża liczba umiejętności bohatera (m.in. bieganie, strzelanie, zwisanie, skoki), dostęp do misji specjalnych w których Robal musi lecieć do przodu na rakiecie i omijać przeszkody znajdujące się w kosmosie, 4 rodzaje misji (klasyczne, w kosmosie, podwodne oraz skoki na bungee), 10 zróżnicowanych środowisk i 16 misji do ukończenia, dostęp do 12 odmiennych przeciwników i 9 bossów, 4 poziomy trudności dostosowane zarówno dla początkujących jak i hardkorowców, odświeżona ścieżka dźwiękowa, dostęp do biblioteki własnej muzyki z poziomu iPoda – możliwość wyboru własnych utworów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0