IphoneGryExtreme Road Trip

Extreme Road Trip Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Roofdog Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
36.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
415

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • możliwość tworzenia rozbudowanych trików w powietrzu
  • grywalność
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Extreme Road Trip to prosta w założeniach, ale bardzo uzależniająca gra zręcznościowa. Wsiadamy za kierownicę jednego z kilku dostępnych samochodów, zaś naszym zadaniem jest przejechanie jak najdłuższego odcinka trasy. Po drodze musimy zbierać benzynę oznaczoną kolorem czerwonym oraz ładunki wybuchowe, które ułatwią nam zbieranie bonusów w postaci monet. Gra kończy się w momencie, gdy zabraknie nam paliwa lub rozbijemy pojazd. Dodatkowo mamy możliwość wykonywania trików w powietrzu (salta do przodu lub do tyłu), za które otrzymujemy dodatkowe monety.

Extreme Road Trip posiada dość oszczędną oprawę graficzną, jednak dzięki sporej dynamice jazdy i możliwościom rywalizacji ze znajomymi potrafi wciągnąć na dłuższy czas. Ciekawostką w trakcie pobijania rekordów znajomych, jest możliwość przejechania po tablicy z wynikiem kolegi, która pojawi się na drodze. Gra dostępna jest całkowicie za darmo.

Dodatkowe cechy Extreme Road Trip: duża liczba eksplozji i dynamizm; uzależniająca ścieżka dźwiękowa, nakręcająca na rywalizację; rozbudowane możliwości tworzenia trików w powietrzu; 6 zróżnicowanych lokacji; możliwość zdobywania Osiągnięć i publikacji wyników na globalnej tablicy rekordów; multiplatformowość – możemy kontynuować zabawę rozpoczętą na iPhonie np. za pośrednictwem iPada; dostęp do unikalnych samochodów, pięciu odmiennych motorów i sześciu ciężarówek, wyróżniających się prędkością i fizyką prowadzenia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0