IphoneGryFastlane Street Racing Lite

Fastlane Street Racing Lite Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Atod AB
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • ładna oprawa graficzna
  • klimatyczna ścieżka dźwiękowa
  • licencjonowane samochody
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Fastlane Street Racing Lite to jedna z najciekawszych gier wyścigowych na urządzenia iPhone. Przygotuj się na ekscytującą rozrywkę, wcielając się w profesjonalnego kierowcę ulicznych wyścigów, gdzie do dyspozycji oddano pokaźną liczbę sportowych samochodów, przeznaczonych do szybkiej jazdy po ulicach miast. Gra cechuje się wysokiej jakości oprawą graficzną HD, porównywalną do jakości oferowanej przez konsole nowej generacji. Na uwagę zasługuje również bardzo intuicyjny, a jednocześnie precyzyjny model jazdy oraz rewelacyjna fizyka prowadzenia pojazdu.

Fastlane Street Racing Lite oferuje pięć trybów rozgrywki, zaczynając na standardowym wyścigu, rywalizacji z innymi graczami przez sieć, a także możliwości uczestniczenia w profesjonalnej lidze, składającej się z cyklu wyścigów. Do dyspozycji oddano nam 10 szybkich samochodów, znanych z prawdziwych ulicznych wyścigów, którymi kierować będziemy mogli na 8 dodatkowych odcinkach specjalnych. Twórcy postarali się również o bardzo klimatyczną ścieżkę dźwiękową, składającą się z sześciu dynamicznych utworów, motywujących do sportowej rywalizacji.

Najnowsza wersja Fastlane Street Racing Lite oferuje: nowe samochody, nowe utwory muzyczne, poprawę błędów występujących w poprzedniej wersji, możliwość nagrywania replayów z wyścigów, a następnie dzielenie się nimi ze znajomymi, dodanie wsparcia dla urządzeń iPad w jakości HD.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0