IphoneGryFifa Soccer 13

Fifa Soccer 13 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.48 GB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • najlepsza symulacja piłki nożnej na iPhone'a
  • sporo trybów rozgrywki
  • rozbudowany multiplayer
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Fifa Soccer 13 to najlepsza symulacja piłki nożnej, obecnej na urządzeniach iPhone, iPad oraz iPod touch. Gra została przeniesiona perfekcyjnie na urządzenia mobilne, zachowując wszystkie dostępne tryby rozgrywki obecne na komputerach PC i konsolach stacjonarnych. Zaletą jest bardzo ładna grafika, szczegółowo prezentująca stadiony, piłkarzy i ich charakterystyczne zagrania oraz trybuny. Nie zabrakło również profesjonalnego komentatora oraz dźwięków i zachowań znanych z prawdziwych boisk (śpiew publiczności, robienie fal).

Na uwagę zasługuje wykorzystanie licencji prawdziwych drużyn, nazwisk zawodników i stadionów. Do dyspozycji mamy zarówno drużyny narodowe (w tym Polskę), jak i klubowe. Możemy rozegrać standardowy mecz, mistrzostwa świata, klubowe mistrzostwa (m.in. Bundesliga, Liga angielska), lub zmierzyć się ze znajomymi w trybie multiplayer. Nowością jest opcja stworzenia własnej, niezwyciężonej drużyny, którą pokierujemy w drodze o mistrzostwo. W tym trybie zdobywamy monety za zwycięskie mecze, za które możemy kupić nowych zawodników lub szkolić wybranych.

W wersji dla iPhone'a, Fifa Soccer 13 oferuje również nowy tryb treningowy, a także specjalny system robienia trików na boisku przy użyciu ekranu dotykowego. Możemy również trenować rzuty rożne, karne lub obronę. Ponadto gra zintegrowana jest z trybem EA SPORTS Football Club, gdzie możemy dołączyć online do wielu milionów graczy, toczyć pojedynki turniejowe, zwiększać poziom doświadczenia drużyny i awansować w światowym rankingu Game Center. Łącznie do dyspozycji oddano 30 licencjonowanych lig, 500 drużyn, ponad 15 tysięcy graczy i 32 stadiony. Jeśli nie interesują nas mecze, możemy również wcielić się w menedżera, zarządzając drużyną lub dokonując transfery zawodników.

Fifa Soccer 13 współpracuje ze wszystkimi urządzeniami Apple, pozwalając przenosić stworzoną drużynę, taktyki czy ustawienia pomiędzy urządzeniami iPhone, iPad, iPod touch. W tym celu konieczne jest połączenie z usługą iCloud.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0