IphoneGryFightback

Fightback Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Chillingo Ltd
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
246 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
432

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • rozbudowany system walki
  • duża grywalność i klimat
  • ładna oprawa graficzna
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Tam, gdzie nie ma sprawiedliwości, może być tylko zemsta. Złodzieje porwali siostrę głównego bohatera. Nie wiedzieli jednak, że trafili na nieodpowiednią osobę. Czas na Fightback, czyli nową klasyczną chodzoną bijatykę w prawo, stworzoną specjalnie dla urządzeń iPhone i iPad. Gra dostępna jest całkowicie za darmo, jednak z poziomu aplikacji można zakupić rozmaite dodatki, które usprawniają rozgrywkę i zwiększają siłę naszego bohatera. Tytuł wyróżnia się dopracowaną oprawą audiowizualną, rozbudowanym systemem walki stworzonym z myślą o ekranie dotykowym, a także brutalnym klimatem.

Duży nacisk w grze Fightback położono na system walki. Do dyspozycji mamy osobne przyciski odpowiedzialne za uderzenie ręką, nogą, a także specjalne kombosy łączące różne style walki. Sterowanie jest wygodne, intuicyjne i bardzo precyzyjne, dzięki czemu można w efektowny sposób wykańczać wrogów. Ponadto nasi przeciwnicy dysponują różnorodną bronią (pistolety, shotguny, bazooki), którą można odebrać, a następnie używać przeciwko nim. Wraz z postępem gry można odblokować również pancerze chroniące przez ranami, a także specjalne tatuaże, zwiększające statystyki bohatera. Na uwagę zasługuje duża liczba zróżnicowanych przeciwników, wyróżniających się odmiennym stylem walki. Do dyspozycji oddano nam ponadto Endless Mode, dzięki któremu możemy zarabiać pieniądze w walkach z nieograniczoną liczbą przeciwników. Gra zintegrowana jest również z Facebookiem – możemy pochwalić się swoimi wynikami, porównywać rekordy punktowe oraz wyzywać na pojedynki znajomych.

Dodatkowe cechy Fightback: ponad 100 zróżnicowanych misji; duża liczba bonusów do zebrania; możliwość upgrade'owania bohatera; olśniewająca trójwymiarowa grafika. Zmiany w najnowszej wersji: poprawiono błędy, w wyniku których gra mogła się zawieszać sporadycznie; poprawiono błędy występujące na ekranach urządzeń iPad Air, iPhone 5S oraz iPad Mini Retina; ulepszono stabilność aplikacji oraz ranking.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0