IphoneGryFlow Free

Flow Free Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Big Duck Games LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7.8 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
508

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • oryginalny pomysł
  • ładna oprawa graficzna
  • dostępna za darmo
  • duża ilość misji
Minusy:
  • brak

Flow Free to prosta w założeniu, a jednocześnie bardzo wciągająca gra logiczna. Zostajemy przekierowani na kwadratową planszę podzieloną na 10 pól, którą musimy zapełnić następującymi kolorami: czerwonym, niebieskim, pomarańczowym, żółtym i zielonym. Na jednym polu może być tylko jeden kolor, zaś naszym zadaniem jest połączyć pola tego samego koloru w taki sposób, aby nie przecięły się z innymi kolorami lub żeby dwa różne nie trafiły na to samo pole. Będziemy zatem musieli wysilić szare komórki, aby odpowiednio zapełnić planszę, tworząc rozmaite zygzaki i unikalne połączenia, jednocześnie uważając, aby różne kolory się ze soba nie zetknęły.

Flow Free oferuje zarówno swobodną rozgrywkę dla początkujących, jak również zaawansowane misje, wymagające od gracza intensywnego myślenia. Do dyspozycji oddano całkowicie za darmo ponad 1000 unikalnych misji. Osoby szukające wyzwań, mogą ponadto przejść do trybu Time Trial, gdzie poszczególne etapy należy zaliczyć w jak najkrótszym przedziale czasu. Ponadto wraz z rozwojem gry, twórcy udostępnili kilka różnych plansz, na których znajduje się coraz więcej pól do pokrycia przez kolory, dodatkowe zestawy misji: klasyczne, bonusowe, a także specjalne (Bridges, Mania i Jumbo).

Dodatkowe możliwości Flow Free: dostępność achievementów, motywujących do ukończenia gry w określony sposób, ładna i klimatyczna oprawa audiowizualna, wsparcie dla urządzeń iPhone 5, duża ilość efektów świetlnych, intuicyjne sterowanie dotykowe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0