IphoneGryFrogger Free

Frogger Free Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Konami Digital Entertainment
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
337

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • dostęp do klasycznej i odświeżonej formuły
  • wciągająca rozgrywka
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Frogger Free to remake kultowej gry Frogger, która pierwotnie została wydana ponad 30 lat temu na komputery 8-bitowe. Teraz powraca w nowej wersji dostosowanej do możliwości iPhone'a, co widoczne jest w przemodelowanym i intuicyjnym sterowaniu, a także odświeżonej oprawie audiowizualnej. Zasady rozgrywki pozostały niezmienione, jednak olbrzymia grywalność sprawia, że gra uzależnia na długie godziny.

Wcielamy się w postać małej żabki, której zadaniem jest dojść do bazy znajdującej się po drugiej stronie ekranu. Gra przedstawiona jest z perspektywy 2d od góry, zaś gracz steruje żabą w czterech kierunkach. Dojście do punktu docelowego nie będzie jednak proste, ze względu na liczne przeszkody czyhające po drodze. Standardowo misja dzieli się na dwie części. Pierwsza z nich składa się z ulicy, zaś naszym celem jest przejście na drugą stronę chodnika, omijając nadjeżdżające samochody i motory – zetknięcie z nimi spowoduje utratę życia.

Kiedy już przebiegniemy żabką na drugą stronę, czeka nas przeprawa przez rzekę. Tym razem musimy wskakiwać na rozmaite kładki pływające raz w lewą, innym razem w prawą stronę, a następnie tak pokierować bohaterem, aby trafić do bazy i jednocześnie nie wpaść do wody. Tutaj musimy uważać na różne długości drewnianych kładek oraz miejscami na krokodyla – kiedy się pojawi nie możemy na niego wskoczyć, gdyż kończy się to śmiercią. To jednak nie koniec zabawy, bowiem w każdej misji musimy przeprawić na drugą stronę aż 5 żab po kolei, zapełniając wszystkie sloty w bazie znajdującej się na górze ekranu. Zadanie tym bardziej będzie utrudnione, gdyż dostajemy limit czasu, w którym musimy się wyrobić. Dopiero po dotarciu wszystkich żabek do miejsca docelowego przed czasem, nasza misja zostaje zaliczona.

Frogger Free dla iPhone'a otrzymał kilka ciekawych nowości nieznanych w poprzednich wersjach: nowe tryby rozgrywki: Turbo, NightTime oraz Inferno, nowe przeszkody (samochody, kłody, żółwie, aligatory) oraz powrót klasycznych wrogów, kilka rodzajów sterowania (odświeżone oraz klasyczne) z możliwością indywidualnego dostosowania przycisków, możliwość wyboru oprawy graficznej pomiędzy nową a klasyczną (nawiązującą do ery 8-bitowych komputerów), integracja z Facebookiem - możliwość rywalizacji ze znajomymi, w sieci lokalnej lub publikując swoje wyniki w globalnej tablicy rekordów, 10 achievementów do zdobycia.

Najnowsza wersja Frogger Free zawiera: wyeliminowano sporadyczne błędy w wyniku których wieszała się gra, dopracowano integrację z Facebookiem pozwalając na jednorazowe logowanie, poprawa błędów z poprzedniej wersji gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0