IphoneGryFrontline Commando

Frontline Commando Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Glu Games Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
155 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
390

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • rozbudowane misje
  • intuicyjne sterowanie
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Frontline Commando to rozbudowana strzelanina z perspektywy trzeciej osoby, nawiązująca do takich światowych przebojów jak Gears of War czy Army of Two z konsol stacjonarnych. Wcielamy się w komandosa jednostek specjalnych, który samotnie musi stawić czoła okrutnym rządom dyktatora, kontrolującego planetę. Naszym zadaniem będzie przemierzanie rozmaitych misji i kompleksów wojskowych, w celu unieszkodliwienia wszystkich pojawiających się przeciwników, aby w ostateczności zlikwidować okrutnego dyktatora i przywrócić porządek wśród mieszkańców.

Frontline Commando charakteryzuje się bardzo szczegółową grafiką, zbliżoną możliwościami do nowej generacji konsol. Zaletą jest ogromna ilość rozbudowanych misji, dbałość o szczegóły zarówno naszej postaci prezentowanej zza pleców, jak również przeciwników oraz rozległych lokacji, jakie przyjdzie nam zwiedzać. Zadbano również o wysoką jakość efektów wizualnych, ścieżkę dźwiękową, zaawansowaną fizykę, precyzyjne sterowanie, a nawet możliwość zniszczenia budynków, jakie napotkamy na drodze.

W trakcie gry czeka na nas kilka rodzajów przeciwników, m.in. komandosi, najemnicy, a także helikoptery, jeepy oraz dobrze strzeżone bazy wroga, które należy oczyścić. Z pomocą przyjdzie nam system osłon, pozwalający chować się za murkami, budynkami i innymi osłonami przed ostrzałem. Ponadto do dyspozycji oddano takie bronie jak assault riffle, shotgun, wyrzutnię rakiet, karabin snajperski, a także pancerz i apteczki odnawiające energię. Frontline Commando dostępny jest za darmo, jednak z poziomu gry można zakupić dodatkowe przedmioty i bronie – funkcję tę można również wyłączyć, przechodząc do menu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0