IphoneGryFruit Ninja

Fruit Ninja Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Halfbrick Studios
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
43.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
387

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • intuicyjne sterowanie
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Fruit Ninja to jedna z najpopularniejszych gier dostępnych na iPhone'a. Zasady rozgrywki są banalnie proste, jednak wraz z postępem gry zabawa staje się sporym wyzwaniem. Wcielamy się w postać wojownika ninja. Jego zadanie polega na przecinaniu pojawiających się na ekranie owoców. Jednocześnie musi uważać na wylatujące bomby, których potraktowanie mieczem kończy się śmiercią.

Gra posiada intuicyjne sterowanie dotykowe. Owoce przecinamy po przesunięciu palcem na ekranie dotykowym w wybranym kierunku. Możemy zdobyć więcej punktów, jeśli uda nam się przepołowić jeden owoc w kilku miejscach. Wraz z pojawieniem się większej ilości przedmiotów na ekranie, za poprawne cięcia otrzymujemy mnożnik punktowy, zaś po zakończeniu rozgrywki wyniki są wysyłane do sieci.

Fruit Ninja cechuje się kilkoma trybami rozgrywki. Dla jednego gracza przygotowano m.in. Classic, Zen oraz Arcade Mode. Różnią się m.in. ilością owoców do przecięcia, czasem potrzebnym do zakończenia misji lub limitem punktowym. Nie zabrakło również trybu multiplayer, Osiągnięć czy obecności naszego Senseia, który w trakcie rozgrywki przedstawia śmieszne ciekawostki dotyczące owoców i rozgrywki.

Najnowsza wersja Fruit Ninja oferuje: nowe ostrza (Cloud Kicker, Sakura Slicer), nowe tła (pochmurne niebo, kwiat kwitnącej wiśni), nowe wyzwania, wsparcie i optymalizacja dla iPhone 5, sklep z owocami – możliwość zakupu i przeglądania dostępnych w Dojo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0