IphoneGryGlow Hockey 2 FREE

Glow Hockey 2 FREE Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Natenai Ariyatrakool
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
34.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
317

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • zróżnicowane poziomy trudności
  • wygodne sterowanie dotykowe
  • zaawansowana fizyka
Minusy:
  • brak

Glow Hockey 2 FREE to najlepsza odłona cymbergaja na rynku, dostępna dla użytkowników urządzeń iPhone. Jest to popularna zwłaszcza w salonach gier czy kurortach gra, będąca odmianą hokeja na lodzie, na specjalnie przygotowanym do tego stole. Do rywalizacji staje dwóch graczy naprzeciwko siebie. Każdy trzyma w ręku specjalną rakietkę w formie okręgu. Za jej pomocą należy odbijać wzdłuż stołu okrągły płaski krążek w taki sposób, aby trafił on do bramki przeciwnika. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy strzeli ustaloną ilość bramek.

Glow Hockey 2 FREE oferuje kilka ciekawych trybów rozgrywki, które rozwijają ideę klasycznego cymbergaja. Standardowo możemy rozegrać mecz z komputerowym przeciwnikiem, a także innymi graczami online. Ciekawostką jest możliwość gry na jednym urządzeniu iPhone, co dostarcza niespotykanych dotąd wrażeń. Dodatkowe zalety to kolorowa grafika, pozwalająca na toczenie pojedynków zarówno na klasycznym białym stole, jak również z dodawaniem różnych efektów (czarny stół, błyszczące rakietki oraz krążki).

Na uwagę zasługuje również fizyka odbijanego krążka, a także intuicyjne sterowanie dotykowe – w zależności od kierunku przesunięcia po ekranie, krążek zachowuje się tak jak w rzeczywistości. Ponadto na graczy czekają aż 4 poziomy trudności (łatwy, średni, trudny, szalony), a także wibracje urządzenia w momencie strzelenia bramki.

Glow Hockey 2 FREE w najnowszej wersji otrzymał nowe rodzaje rakietek i drążków, rozwiązano problem ze sporadycznym zawieszaniem się gry, a także wyeliminowano pojawiające się błędy związane ze stabilnością.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0