IphoneGryGrand Theft Auto: Chinatown Wars Lite

Grand Theft Auto: Chinatown Wars Lite Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Rockstar Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
243 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
359

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duża swoboda zwiedzania miasta
  • spora ilość różnorodnych misji
  • fabuła i klimat
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Grand Theft Auto: Chinatown Wars Lite to konwersja popularnej gry Grand Theft Auto: Chinatown Wars z konsol przenośnych Nintendo DS oraz PlayStation Portable. Zaletą są niemal nieograniczone możliwości eksploracji miast, jazdy samochodem i interakcji z mieszkańcami.

Gracze po raz kolejny przenoszą się do bezwzględnego miasta Liberty City, znanego z wcześniejszych odsłon Grand Theft Auto. Zmianie uległo jednak rozmieszczenie ulic, dzięki czemu gra oferuje niezbadane dotąd tereny do zwiedzania. Na uwagę zasługuje grafika cell-shading, przedstawiona z lotu ptaka. Oprócz dopieszczeniu wielu detali, takich jak postaci, ulice czy samochody, gracze doświadczą również zmiennych warunków pogodowych, podziału doby na dzień i noc oraz wysokiej inteligencji przeciwników.

Oprócz wykonywania rozmaitych zadań, polegających na kradzieży aut czy likwidacji określonych celów, będziemy mogli zdobywać nowe samochody, a nawet kraść i zabijać przechodniów na ulicach. Oczywiście nie pozostaniemy bezkarni, gdyż wraz z naruszeniem prawa, na naszej drodze staną oddziały policji, których można albo zlikwidować, korzystając ze zdobytych wcześniej broni, lub uciec w bezpieczne miejsce, obniżając wskaźnik alarmu.

Kluczowym elementem dla Grand Theft Auto: Chinatown Wars Lite jest rozbudowana fabuła. Wcielamy się w postać Huanga Lee, należącego do chińskiej grupy przestępczej. W wyniku pewnych okoliczności ojciec bohatera ginie, zaś zadaniem gracza jest dokonanie zemsty, poprzez eliminację konkurencji. Pomiędzy rozwojem akcji, twórcy umieścili również komiksowe wstawki, nadające produkcji specyficzny klimat.

Warto również wspomnieć o specjalnych zadaniach, w postaci ucieczki z samochodu, który znalazł się pod wodą, lub otwarcia drzwi wytrychem. Aby nam się powiodło, musimy wykazać się precyzją i cierpliwością. Wersja dla iPhone'a otrzymała przemodelowane sterowanie, ułatwiające nawigację w bezwzględnym świecie Liberty City.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0