IphoneGryGrand Theft Auto III

Grand Theft Auto III Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Rockstar Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
483 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
405

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • duży otwarty świat
  • różnorodność misji
  • fabuła

Grand Theft Auto III w wersji dla iPhone'a, to jedna z najbardziej rozbudowanych gier przygodowych akcji od firmy Rockstar. Wcielamy się w postać imieniem Claude, którego marzeniem jest zostać bossem mafii. Zanim to jednak się stanie, musi przy okazji zemścić się na swojej byłej dziewczynie, przez którą siedział w więzieniu. Akcja gry umieszczona jest w mieście Liberty City, stanowiącym wirtualne odwzorowanie miasta Nowy York. 

Grand Theft Auto III wyróżnia się rozbudowanym i w pełni otwartym światem. Gracz ma dowolność w wykonywaniu misji, zwiedzaniu okolicy, a także odkrywaniu rozmaitych sekretów. Możemy w dowolnym momencie ukraść znajdujący się w pobliżu pojazd i przejechać się po mieście. Tutaj do dyspozycji oddano kilkaset nielicencjonowanych samochodów, które różnią się parametrami.

Grand Theft Auto III posiada rozbudowaną i wielowątkową fabułę, starannie dopracowaną oprawę graficzną w jakości HD, dużą liczbę stacji radiowych w samochodach, zróżnicowane bronie (pistolety, shotgun, karabin maszynowy), dopracowane modele postaci oraz pojazdów, ogromny wybór misji pobocznych oraz opcję kustomizacji sterowania dostosowanego do urządzeń dotykowych. Ponadto gwarantuje kilkadziesiąt godzin zabawy, epickie pościgi, ucieczki przed policją, a nawet możliwość skorzystania z usług pań lekkich obyczajów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0