IphoneGryGrand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Rockstar Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
930 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
513

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • duża liczba zróżnicowanych misji
  • klimat
  • duży otwarty świat

Grand Theft Auto: Vice City to kolejna - po Grand Theft Auto III – przygodowa gra akcji ze studia Rockstar, która z okazji dziesiątej rocznicy na rynku, została wydana w odświeżonej wersji na iPhone'a. Tym razem akcja gry przenosi się do tytułowego miasta Vice City z lat 80-tych, wzorowanego na okrytego słońcem i plażami Miami. Główny bohater po raz kolejny ma za zadanie piąć się po drabince gangsterskiej kariery, poprzez wykonywanie zróżnicowanych misji w postaci eksterminacji wyznaczonych celów, kradzież aut i innych ciekawych zadań. Po raz kolejny gracze mogą zwiedzać rozbudowany i w pełni otwarty świat, dający niemal nieograniczone możliwości eksploracji. Nie obejdzie się bez podziwiania pięknych, tropikalnych widoków Vice City oraz porywającej fabuły.

Nowością w serii jest możliwość gromadzenia pieniędzy, które następnie można inwestować w nieruchomości. Działania te w Grand Theft Auto: Vice City wpłyną na poszerzanie wpływów na mieście, a dodatkowo zakupione budynki posłużyć mogą jako miejsce zapisu gry, zmiany ubrania czy po prostu jako kryjówka. Możemy również inwestować w kluby ze striptizem, firmy taksówkarskie czy studia filmowe.

Dodatkowe cechy Grand Theft Auto: Vice City: szczegółowa grafika 3d; odświeżone modele postaci i efekty specjalne; nowe możliwości celowania i korzystania z broni palnej; możliwość indywidualnej konfiguracji sterowania; integracja z usługą iCloud; rozbudowana kampania fabularna, zapewniająca niezliczone ilości godzin zabawy; wsparcie dla wyświetlaczy retina; możliwość dodawania własnych ścieżek dźwiękowych dzięki integracji z iTunes. Ponadto w najnowszej wersji ulepszono stabilność dla iPod touch (4-ta generacja) oraz wyeliminowano błędy z poprzedniej wersji gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0