IphoneGryGunner Z

Gunner Z Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
BitMonster, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
242 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
508

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • szczegółowa grafika
  • zróżnicowane misje
  • duży wybór broni
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Gunner Z to wciągająca gra z gatunku strzelanin FPP, umożliwiająca bezwzględną eksterminację zombiaków, które opanowały miasto. Wcielamy się w postać generała Thactera, który do dyspozycji ma najnowocześniejszą broń masowego rażenia. Jako gracz musimy użyć wszelkich dostępnych środków, aby zlikwidować wszystkich nieumarłych, stojących na naszej drodze. Nasz bohater siada za sterami opancerzonej ciężarówki AC-HMV, która wyposażona jest w nowoczesne działa, wieżyczki czy RPG. Widok przedstawiono z perspektywy FPP, a dokładnie z wnętrza pojazdu, natomiast grafika prezentuje obraz z noktowizora ułatwiającego namierzanie zombiaków w trudno dostępnych miejscach.

W bardzo wygodny sposób rozwiązano w Gunner Z sterowanie. Nasz pojazd automatycznie jedzie do przodu, zaś w odpowiednim momencie na ekrania pojawia się komunikat o możliwości skręcania na skrzyżowaniu lub użycia jednego z kilku przycisków funkcyjnych, odpowiadających za użycie broni przeciwko zombiakom. W dalszej części gry pojawiają się bardziej zróżnicowane misje: oczyszczenie terenu w jak najszybszym czasie czy uwolnienie żyjących zakładników. Ponadto co jakiś czas natrafimy na specjalnych zombiaków określanych jako VIP. Ich pokonanie zaowocuje zwiększeniem punktów doświadczenia. Wraz z rozwojem możemy modyfikować dostępne bronie oraz kupować nowe wzmocnienia dla naszego pojazdu.

Dodatkowe cechy Gunner Z: dostęp do 30 zróżnicowanych misji; szczegółowa grafika 3d; intuicyjne sterowanie dotykowe; duży wybór broni oraz ulepszeń zarówno dla nich jak również dla pojazdów i osłon; duży wybór przeciwników (zwyczajne zombiaki oraz opancerzone wersje); wsparcie dla usługi AirPlay w przypadku posiadania AppleTV; dynamiczne efekty pogodowe; możliwość rywalizacji ze znajomymi; wsparcie dla usługi Game Center; wsparcie usługi iCloud; możliwość dzielenia się replayami ze znajomymi za pośrednictwem usługi Everyplay.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0