IphoneGryHidden Objects: Gardens of Time

Hidden Objects: Gardens of Time Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Disney
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
33.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
459

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • duże możliwości strategiczne
  • ładna oprawa graficzna
  • niepowtarzalny klimat
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Hidden Objects: Gardens of Time to nietuzinkowa gra przygodowo – strategiczna, dzięki której będziemy mogli przenosić się w czasie, a także zwiedzać unikalne miejsca z różnych epok historycznych. Tajemnicze, złowrogie siły zniekształciły kontinuum czasoprzestrzenne, w wyniku czego zagrożone są starożytne artefakty, chroniące dotyczas stabilność naszej planety. Wcielamy się w postać poszukiwacza przygód i jednocześnie podróżnika w czasie imieniem Alistair Wells. Zadaniem gracza jest podróż do ponad 20 rozmaitych lokacji w różnych epokach historycznych, celem odzyskania artefaktów i jednoczesne zwiedzanie nieodkrytych przez ludzkość terenów, skrywających nieznane dotąd skarby.

Hidden Objects: Gardens of Time cechuje się bardzo ładną grafiką, dopasowaną do obecnych standardów. W trakcie podróży w czasie zwiedzimy m.in. egipskie piramiy czy Taj Mahal. Co ciekawe, każda nasza decyzja ma bezpośredni wpływ na ukształtowanie przyszłości. Możemy nawet doprowadzić do paradoksu czasowego, dzięki czemu powracając do znanych już miejsc, zobaczymy znaczne różnice w środowisku. Łącznie przemierzymy przez ponad 100 różnorodnych lokacji, które zachwycają bogactwem szczegółów i przepięknymi widokami.

Element strategiczny gry, przenosi nas do prywatnego ogrodu, w którym kolekcjonować można zdobyte w trakcie podróży w czasie przedmioty. Tutaj też zadbamy o odpowiedni wystrój wnętrz, nadając im unikalnego wyglądu. Nie zabrakło również funkcji społecznościowych, gdzie możemy zapraszać do ogrodu znajomych lub dołączać do ich gry, a także rywalizować poprzez zdobycie jak największej ilości poukrywanych skarbów. Ponadto rozwiązując zawiłe zagadki, twórcy przygotowali specjalny system podpowiedzi dla początkujących.

Najnowsza wersja Hidden Objects: Gardens of Time otrzymała: Mega Prize Wheel – specjalna loteria, umożliwiająca graczom zdobywanie za darmo unikalnych nagród, nowy rodzaj misji do wykonywania, pozwalając przechodzić bezpośrednio do wybranych scen, poprawę błędów dla urządzeń iPhone, w wyniku którego dotychczas utrudnione było robienie zooma w trakcie eksplorowania nowych lokacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0