IphoneGryIce Age Village

Ice Age Village Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Gameloft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
42.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
645

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • duże możliwości rozbudowy świata
  • humor i postaci z bajki Epoka Lodowcowa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Ice Age Village to rozbudowana gra strategiczna, nawiązująca do trzeciej części filmu animowanego Epoka Lodowcowa: Era Dinozaurów. Zadaniem gracza jest ożywić pogrążony w lodowcu kontynent i sprawić, aby nabrał życia i pojawili się na nim nowi mieszkańcy, w tym dobrze znani z bajki bohaterowie oraz tytułowe dinozaury. Z racji tego, że otaczający nas świat pokryty jest lodem, gracz musi znaleźć sposób na to, aby stopniał, lub zniknął w inny sposób. Dopiero po odkryciu zielonego terenu, ukrytego pod lodowcem, możliwe będzie stopniowe zamieszkanie nowych zwierząt.

W grze Ice Age Village oddano nam takie postaci jak Sid, Diego, Maniek, a nawet Wiewiór. Każdy z nich charakteryzuje się unikalnym zachowaniem, które pomoże w osiedleniu planety przez nowych mieszkańców. Wiewiór dla przykładu lubi polować na żołędzie, które często stara się zakopać pod lodem – w wyniku niefortunnych wydarzeń znanych z bajki, lód może przez takie zachowanie pęknąć, co pozwoli innym postaciom zamieszkać na kontynencie. Z kolei Maniek, jako silny mamut, jest w stanie wyrywać napotkane korzenie i budować z nich domy.

Wraz z rozwojem gry, otrzymywać będziemy punkty doświadczenia. Dzięki nim w sklepie pojawią się nowe modyfikacje do kupienia, które umożliwią dalszy rozwój naszej bazy. Nie zabrakło też surowców w postaci żołędzi, monet potrzebnych do dokonywania transakcji oraz kolejnych mieszkańców (np. bobry odpowiedzialne za budowę tamy).

Dodatkowe cechy Ice Age Village: przepiękna grafika stylizowana na filmowej animacji Epoka Lodowcowa, duże możliwości rozbudowy świata i wszechobecny humor, dostęp do specjalnych mini-gier, integracja ze znajomymi, możliwość odwiedzania ich kontynentów lub zapraszania do podziwiania naszego dzieła.

Najnowsza wersja Ice Age Village zawiera: nowy rodzaj dinozaura – latający ptak Archaeopteryx, podzielony na 4 rodzaje (niebieski, zielony, żółty i pomarańczowy), nowe wyspy dla znanych bohaterów (Sida, Mańka i Diego), a także nowe postaci znane z bajki, nowe możliwości zdobywania monet.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0