IphoneGryiFighter 1945

iFighter 1945 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
EpicForce Entertainment Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
50.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
429

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • oldschoolowy klimat
  • klimat i wyważony poziom trudności
  • za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

iFighter 1945 w wersji dla iPhone'a, to remake klasycznej strzelaniny o nazwie 1945, znanej dobrze graczom posiadającym komputery 8-bitowe. Akcja gry rozgrywa się w trakcie II Wojny Światowej, natomiast gracz wciela się w postać pilota sił powietrznych, który przy użyciu wyposażonego w najnowszą broń samolotu, musi zniszczyć prototyp sekretnej broni stworzonej przez Nazistów. Gra uzależnia już od pierwszych minut dzięki nieskomplikowanym zasadom rozgrywki, choć już po kilku minutach zabawy poziom trudności rośnie błyskawicznie.

iFighter 1945 to klasyczny shooter, przedstawiony z lotu ptaka. Automatycznie lecimy w górę ekranu samolotem, niszcząc wszystkie wrogi samoloty, a także okręty na morzu, które próbują nas zestrzelić. Zadaniem gracza jest omijanie nadlatujących pocisków oraz zbieranie power-upów, które wylatują z unicestwionych maszyn. Wśród bonusów warto wymienić szybkostrzelne działka, dodatkowe dwa samoloty wspierające naszego pilota, czy mocniejsze pociski.

Dodatkowe cechy iFighter 1945: 3 poziomy trudności do wyboru; 5 zróżnicowanych myśliwców; 4 typy sterowania; 8 misji pełnych wyzwań; oryginalna ścieżka dźwiękowa znana z pierwowzoru; spektakularne pojedynki z bossami na zakończenie każdej misji (m.in. potężne samoloty zajmujące cały ekran); poprawiona oprawa graficzna, dostępna za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0