IphoneGryInfinity Blade II

Infinity Blade II Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Chair Entertainment Group, LLC
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.10 GB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
353

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • olśniewająca grafika
  • duża grywalność i klimat
  • rozbudowany system walki
  • polska wersja językowa

Infinity Blade II to jedna z najbardziej dopracowanych graficznie gier na iPhone'a, napędzana silnikiem Unreal Engine. Akcja gry rozgrywa się w świecie fantasy, gdzie na każdym kroku rozgrywana jest walka na śmierć i życie przy użyciu miecza lub magii. Wcielamy się w postać młodego wojownika imieniem Siris, który podróżując po świecie Deathless, ma do wykonania zadanie zniszczenia legionu Tytanów. Tylko dzięki tej próbie będzie godzien zdobycia tytułu mistrza i odkrycia prawdy kryjącej się za tytułowym Infinity Blade.

Infinity Blade II należy do gatunku gier zręcznościowych, zaś naszym zadaniem jest walka z kolejnymi przeciwnikami. Kiedy dojdzie do starcia kamera rozpoczyna prezentację rywalizacji zza pleców bohatera. Do dyspozycji mamy różnego rodzaju miecze, tarcze i ulepszenia ekwipunku. Możemy zadawać potężne ciosy mieczem, cięcia bokiem, a także blokować przeciwnika tarczą oraz robić uniki przed magicznymi pociskami. Sporą zaleta jest sterowanie dotykowe oraz pojawiające się na ekranie komendy, które w danej chwili należy wcisnąć, aby skutecznie rozprawić się z przeciwnikiem.

Dodatkowe cechy Infinity Blade II: możliwość rozwoju zawodnika; zdolności tworzenia unikalnego pancerza i broni; kilka rodzajów stylu walki, które można dostosować do własnych preferencji (m.in. walka mieczem jednoręcznym, korzystanie z potężnego dwuręcznego miecza); ogromny trójwymiarowy świat osadzony w średniowiecznym klimacie fantasy; sieciowe potyczki i uczestnictwo w unikalnych wydarzeniach w sieci, za które można zdobyć wyjątkowe nagrody; integracja z serwisami Facebook i Twitter; wsparcie dla usługi iCloud.

Najnowsza wersja Infinity Blade II zawiera: pełne wsparcie dla iPhone 5 i wyświetlaczy retina; współpraca z iPad (4-ta generacja) oraz iPad mini; dodano pełną kompatybilność z systemem iOS 7 oraz poprawiono oprawę graficzną.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0