IphoneGryInjustice: Gods Among Us

Injustice: Gods Among Us Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Warner Bros.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
684 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
356

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • intuicyjna walka
  • duże możliwości rozwoju postaci
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Injustice: Gods Among Us to rozbudowana gra, stanowiąca połączenie karcianki i bijatyki w uniwersum komiksów DC. Do wyboru mamy sporo bohaterów, znanym z amerykańskich filmów i komiksów takich jak Batman, Superman, Catwoman, Green Lantern, Lex Luthor, Flash czy Joker. Na uwagę zasługuje olśniewająca oprawa graficzna, na którą składa się szczegółowe przedstawienie wojowników, płynna animacja ruchów i ciosów oraz kolorowe i rozległe areny. Gra dostępna jest całkowicie za darmo i składa się z dwóch elementów rozgrywki, stanowiących spójną całość.

Element karciany polega na zbieraniu kart bohaterów. Każda postać charakteryzuje się unikalnymi statystykami i zdolnościami, które wykorzystać może w trakcie walki. Co ciekawe, twórcy wprowadzili system interakcji pomiędzy wybranymi bohaterami, co oznacza, że posiadając w drużynie np. dwie postacie z jednego komiksu, otrzymamy silniejsze ataki lub obronę przeciwko specjalnym ciosom. Za wygrane pojedynki otrzymujemy punkty doświadczenia, które można rozdzielić pomiędzy wybrane karty bohaterów. Wraz z postępem gry odkrywamy nowe zdolności, ułatwiające toczenie walk. 

Kwintesencją Injustice: Gods Among Us są walki na arenie w trybie 3vs3, co oznacza możliwość jednoczesnego wyboru do trzech postaci. Pojedynki odbywają się z perspektywy 2d, na tle w pełni trójwymiarowego środowiska. Podstawowe ataki wymagają wielokrotnego naciskania palcem na ekranie iPhone'a w miejscu gdzie stoi przeciwnik. Blok wykonujemy naciskając za plecami naszej postaci.

W określonym momencie po naładowaniu specjalnego wskaźnika, wybrane postaci mogą odpalić specjalne ataki – w tym celu należy przesuwać palcem we wskazanym przez strzałkę kierunku lub szybko naciskać ekran w zaznaczonym miejscu. Z lewej strony ekranu mamy portrety naszych postaci – po naciśniciu błyskawicznie możemy zmienić postać. Co ciekawe, bohater którym wcześniej sterowaliśmy, może odnowić sobie energię w trakcie odpoczynku. 

Ponadto Injustice: Gods Among Us jest multiplatformowy, umożliwiając wykorzystanie zdobytych na konsoli bonusów, przy użyciu iPhone'a i odwrotnie. Gra jest darmowa, jednak niektóre przedmioty bonusowe można dodatkowo zakupić. W najnowszej wersji dodano Challenge Mode, dzięki któremu wybrane postacie mają określone zadania do wykonania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0