IphoneGryIron Man 3 - The Official Game

Iron Man 3 - The Official Game Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Gameloft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
783 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
362

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • olśniewająca grafika
  • rozbudowane misje
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • wysokie wymagania systemowe
  • brak polskiej wersji językowej

Iron Man 3 - The Official Game to oficjalna gra na podstawie trzeciej części kasowego przeboju kinowego Iron Man. Wcielamy się w postać multimilionera Tonego Starka, który po raz kolejny musi stawić czoła wrogim jednostkom robotów. Tytuł posiada olśniewającą oprawę audiowizualną, dostosowaną do najnowszych urządzeń iPhone. Na uwagę zasługuje bogactwo detali, w pełni trójwymiarowe środowisko oraz różnorodne misje, gwarantujące zabawę na długie godziny.

Iron Man 3 - The Official Game nawiązuje do gier z gatunku Temple Run. Tutaj jednak przywdziewamy najnowszej generacji kombinezon, umożliwiający latanie, a także zostajemy wyposażeni w najnowocześniejszą broń do walki z wrogiem. Założenia rozgrywki są banalnie proste. Lecimy do przodu w głąb ekranu. Tutaj gra dzieli się na dwie sekcje: pierwsza polega na lataniu nad drogą, omijaniu rozmaitych przeszkód (nadjeżdżające pojazdy, znaki drogowe, mosty) i zbieranie bonusów.

Przechylając iPhone'a w odpowiednim kierunku, Iron Man może zmieniać kierunek lotu w lewą lub prawą stronę. Druga sekcja polega na wzbiciu się wysoko w powietrze i walce z oddziałami wroga. Bohater może zestrzelić przeciwników wiązką laserową lub użyć specjalnych pocisków. Na uwagę zasługuje kilka rodzajów przeciwników – czasem zdarzają się specjalne bomby, które eksplodują w momencie ataku, dlatego musimy wykazywać się zręcznością i eliminować tylko wybrane cele, które nas atakują.

Dodatkowe cechy Iron Man 3 - The Official Game: rozbudowana fabuła, nawiązująca do filmowej historii (powrót przeciwników A.I.M.), 3 odrębne lokacje z automatycznie generowanymi planszami, dzięki którym rozgrywka za każdym razem jest inna (wybrzeże Malibu, Nowy Jork, Chiny), możliwość walki z czterema przeciwnikami znanymi z komiksu Iron Man (Crimson Dynamo, Ezekiel Stane, Living Laser oraz M.O.D.O.K.), dostęp do dodatkowych mocy specjalnych i ukrytych misji, możliwość zdobycia 18 unikalnych strojów dla Iron Mana z różnych części filmowej trylogii (m.in. Mark II, Mark 42, Silver Centurion), dostęp do laboratorium Starka w którym możemy rozwijać umiejętności zdobytych pancerzy.

Zmiany w najnowszej wersji Iron Man 3 - The Official Game: 2 nowe kostiumy (The Mark 19 - Tiger oraz Mark 20 – Python), dodatkowe zadania do wykonania pozwalające na rozbudowę nowych ubrań (Mastery System), możliwość uczestniczenia w specjalnych turniejach organizowanych każdego tygodnia, gdzie do zdobycia czekają bonusy i nowe stroje, nowy tryb Boss System – po przejściu nowych misji możemy odblokować pojedynki jeden na jednego z nowymi przeciwnikami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0