IphoneGryJetpack Joyride

Jetpack Joyride Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Halfbrick Studios
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
37.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
311

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • intuicyjne sterowanie
  • duża różnorodność misji
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Jetpack Joyride to najnowsza gra zręcznościowa twórców popularnego Fruit Ninja. Wcielamy się w postać Barrego Steakfriesa, który początkowo musi uciec z rozpadającego się laboratorium, w którym testowane są maszyny latające nowej technologii, a następnie przemierzać szereg rozbudowanych misji w drodze do celu. Zadań jest ogromna ilość, dzięki czemu rozgrywka za każdym razem różni się od poprzedniej.

Gra przedstawiona jest z perspektywy 2d, zaś nasz bohater wyposażony jest w specjalny jet-pack, czyli maszynę pozwalającą na tymczasowe latanie. Rozgrywka jest dynamiczna i nawiązuje do klasycznych platformówek, gdzie przemierzamy różnorodne misje w prawą stronę.

Na naszej drodze czeka wiele przeszkód zarówno na ziemi, jak i w powietrzu, dlatego kluczem do sukcesu jest umiejętne sterowanie jet-packiem w powietrzu. Po drodze będziemy zbierać różnego rodzaju bonusy, zaczynając od klasycznych monet dających większą ilość punktów, kończąc na specjalnych bonusach, zamieniających nasz jet-pack na silniejsze pojazdy, np. specjalny robot pozwalający na wykonywanie dłuższych skoków.

Jetpack Joyride cechuje się starannie wykonaną grafiką, dopasowaną do standardów znanych z najnowszych konsol do gier. Plusem jest również wygodne sterowanie dotykowe – wystarczy tylko nacisnąć w wybranym miejscu na iPhonie, a nasz bohater poszybuje na krótką chwilę w zaznaczone miejsce. Nie zabrakło również bardzo klimatycznej ścieżki dźwiękowej, rywalizacji w rankingach punktowych czy przemierzanie kilkunastu ciekawych plansz (laboratorium, podwodna baza, lasy tropikalne itp.).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0