IphoneGryJewel Mania

Jewel Mania Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
TeamLava
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
46 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
684

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • olbrzymia grywalność
  • duża ilość misji
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak

Jewel Mania to kolejna gra logiczna na iPhone'a, nawiązująca do popularnej serii Bejeweled. Na planszy porozmieszczane są losowe diamenty, różniące się kolorem. Zadaniem gracza jest usunąć 3 lub więcej, znajdujących się obok siebie pionowo lub poziomo. W momencie usunięcia kilku diamentów, na ich miejsce z góry ekranu spadają kolejne w losowej kolejności. Aby przejść do następnej misji, należy spełnić kilka warunków, w zależności od narzuconego zadania. Musimy albo oczyścić planszę całkowicie z klocków, albo w wyznaczonym przedziale czasu zdobyć wymaganą liczbę punktów.

Standardowe usuwanie kryształów nie zawsze gwarantuje dużą ilość punktów, dlatego można tworzyć combosy, likwidując kolory na krzyż jednocześnie lub wykorzystując specjalne bonusy, które odblokowujemy za zdobycze punktowe. Można przykładowo wykorzystać bombę, która zlikwiduje wszystkie diamenty znajdujące się w pobliżu, bez względu na ich kolor. Innym razem możemy skorzystać z bonusów dodających czas, lub usuwających na planszy wszystkie bloki jednego koloru. Ponadto na gracza czekają ukryte skarby na planszy oraz ponad 150 zagadek do rozwiązania, co czyni grę Jewel Mania niezwykle uzależniającą. Gra dostępna jest całkowicie za darmo, jednak z poziomu aplikacji możliwy jest zakup rozmaitych dodatków.

Dodatkowe cechy Jewel Mania: kolorowa grafika dopracowana z dbałością o najdrobniejsze detale, klimatyczna ścieżka dźwiękowa oraz efektowne efekty świetlne, darmowa aktualizacja, gwarantująca nowe wyzwania dla graczy, wyjątkowe tła, przenoszące nas w egzotyczne rejony świata, intuicyjna nawigacja dotykowa, możliwość rywalizacji z innymi graczami, a także szlifowanie własnych rekordów punktowych – maksymalnie na planszy uzyskać można 3 gwiazdki.

Najnowsza wersja Jewel Mania oferuje: poprawę wydajności, ulepszone efekty wizualne oraz brak błędów zawieszających sporadycznie grę w poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0