IphoneGryJurassic Park Builder

Jurassic Park Builder Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Ludia
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
41.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
381

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duże możliwości rozwoju
  • zróżnicowane zadania
  • oprawa i klimat
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Jurassic Park Builder to ciesząca się ogromną popularnością produkcja na motywach kultowej serii filmów Park Jurajski, stworzonych przez Stevena Spielberga. Stwórz swój własny Park Jurajski od A do Z, kreując świat od lądów po ocean. Jesteś pierwszym właścicielem parku i Twoje zadanie polega na hodowli rozmaitych gatunków dinozaurów poprzez badania próbek DNA. Następnym etapem będzie rozwijanie zdolności nowo stworzonych gadów, poprzez odpowiednie traktowanie – trening, karmienie i dostosowywanie do panujących warunków, aby dinozaury mogły urosnąć do swoich naturalnych rozmiarów. W zależności od gatunku, musimy stosować odpowiednią dietę, aby nasze pociechy mogły szybko i zdrowo urosnąć. Aby prawidłowo dbać o rozwój dinozaurów, należy regularnie sprawdzać dostawę zaopatrzenia do parku i zamawiać na bieżąco w razie jej braku. W celu utrzymania Parku Jurajskiego, musimy znaleźć sposób na zarabianie pieniędzy. W tym celu musimy zainwestować, aby turyści częściej przybywali, a tym samym kupowali więcej biletów. Za zarobione pieniądze możemy rozwijać kolejne gatunki i rozbudowywać nasz park.

Jurassic Park Builder to gra logiczno – strategiczna, posiadająca wysoką grywalność i klimat. Fani filmowej serii znajdą tu wiele nawiązań fabularnych. Gra wyróżnia się dopracowaną trójwymiarową oprawą graficzną, a także klimatem filmowym. Na uwagę zasługuje różnorodność gatunków dinozaurów, możliwości rozwoju parku, a także liczne atrakcje dla turystyów – np. specjalnie przygotowane drogi, które ułatwią dotarcie do celu, a przy tym pozwolą na zarabianie większej ilości pieniędzy ze sprzedaży biletów. Gra zawiera również elementy RPG – wraz z postępem uzyskujemy punkty doświadczenia i levele, które odblokowują nowe możliwości zarządzania i rozbudowy parku. Łącznie do dyspozycji oddano 35 gatunków dinozaurów, 30 gatunków morskich, a także 30 dodatkowych odmian z ery lodowcowej. Ponadto możemy rywalizować ze znajomymi, dzielić się rekordami na Facebooku, a także uczestniczyć w rozgrywce innych graczy. Produkcja dostępna jest do pobrania całkowicie za darmo.

Zmiany w najnowszej wersji Jurassic Park Builder: możliwość rywalizacji ze znajomymi z opcją wygrywania nagród specjalnych; system turniejowy dzięki któremu możemy na arenie przetestować możliwości bojowe naszych dinozaurów przeciwko innym graczom; nowy system walki z dodanymi atakami ofensywnymi; nowe misje w trzech odmianach parków; poprawiono stabilność aplikacji i wyeliminowano błędy z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0