IphoneGryLabirynt Lite Edition

Labirynt Lite Edition Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Codify AB
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
41.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
321

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • ładna oprawa graficzna
  • duża ilość misji
Minusy:
  • tylko 10 misji za darmo

Labirynt Lite Edition to wciągająca gra zręcznościowa, wymagająca od użytkowników iPhone'a precyzji i cierpliwości w przechodzeniu kolejnych misji. Zostajemy przeniesieni na specjalnie zaprojektowaną planszę tworzącą rozbudowany labirynt. Gracz steruje metalową kulką, którą należy tak pokierować, aby wpadła ona do specjalnie wyznaczonego dołka. Problem polega na tym, że na planszy rozmieszczono inne dziury, które należy omijać. Rozgrywka jest o tyle utrudniona, że aby precyzyjnie sterować naszą kulką, należy obracać iPhonem w odpowiednim kierunku. Oprócz utrudniających przeprawę dołków, napotkamy różnego rodzaju ściany, które mogą zmienić tor ruchu kuli. Gra jest niezwykle wciągająca, a ponadto oferuje sporą liczbę wyzwań do pokonania.

Labirynt Lite Edition zawiera 10 w pełni grywalnych misji, natomiast pełna wersja oferuje ich ponad 1000 – w celu ich pozyskania należy dodatkowo zapłacić. Dodatkowe cechy to m.in.: płynność rozgrywki (60 klatek na sekundę), system cieni, możliwość opcjonalnego włączenia trójwymiarowych ścian, zmieniających perspektywę widoku, zaawansowana fizyka kuli (możliwość poślizgu kuli wokół dołka przed wpadnięciem do niego), przyjemna oprawa audiowizualna, misje dopasowane zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.

Najnowsza wersja Labirynt Lite Edition zawiera: wsparcie dla iPhone'a 5, wsparcie dla wyświetlaczy retina w urządzeniach iPad, naprawę błędów obecnych w poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0