IphoneGryLara Croft and the Guardian of Light

Lara Croft and the Guardian of Light Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
SQUARE ENIX INC
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
320 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
403

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duża grywalność i klimat
  • rozbudowane misje i zagadki
  • możliwość gry w kooperacji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Lara Croft and the Guardian of Light to bardzo rozbudowana gra, będąca połączeniem zręcznościówki ze strzelaniną. Wcielamy się w postać tytułowej Lary Croft, znanej dobrze z serii gier Tomb Raider, zaś naszym zadaniem będzie zdobywanie ukrytych artefaktów, walka z przeciwnikami, rozwiązywanie zagadek oraz zręczne pokonywanie napotkanych po drodze pułapek. Oprócz Lary, do naszej dyspozycji oddano również wojownika z zaginionego królestwa Majów imieniem Totec. W przeciwieństwie do Lary posiada inne zdolności specjalne, które przydadzą się w trakcie ekploracji.

Lara Croft and the Guardian of Light oferuje możliwość ukończenia rozbudowanej kampanii fabularnej zarówno w trybie dla jednego gracza, jak również ze znajomym w kooperacji. W tym drugim przypadku, znajomy sterować będzie Toteckiem. W tym trybie gra pokazuje pełnię swoich możliwości, bowiem po drodze natrafimy na miejsca, których przejście możliwe będzie wyłącznie przy wzajemnej współpracy. Przykładowo Totec posiada umiejętność wyciągnięcia tarczy nad swoją głową, zaś Lara może w tym czasie wskoczyć na tarczę i odbić się wysoko, dzięki czemu dosięgnie wyżej położonych ruin. Nie zabrakło również zdolności specjalnych w postaci linki z hakiem, który pomoże Larze we wspinaczce, czy saltach dzięki którym ominiemy ataki wroga.

Na uwagę zasługuje starannie dopracowana oprawa graficzna oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa, nawiązująca do klimatu serii Tomb Raider. Kamera w przeciwieństwie do poprzednich tytułów z serii, została zawieszona u góry i prezentuje akcję z rzutu izometrycznego (na wzór serii Diablo). Nie przeszkadza to jednak w ekploracji rozległych, w pełni trójwymiarowych labiryntów, katakumb, opuszczonych ruin pradawnych cywilizacji itp.

Dodatkowe cechy Lara Croft and the Guardian of Light: wysoka grywalność wymagająca intensywnego myślenia oraz zręczności, wsparcie dla usług sieciowych (multiplayer lokalny oraz Game Center), rozległe środowiska do zwiedzania, specjalne zagadki obecne wyłącznie w trybie kooperacji, możliwość rozwoju atrybutów bohatera oraz broni, intuicyjne sterowanie dotykowe. W najnowszej wersji usprawniono ponadto stabilność trybu multiplayer.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0