IphoneGryLIMBO Game

LIMBO Game Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Playdead
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
105 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
397

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • oryginalna oprawa wizualna
  • wysoki poziom trudności
  • klimat
Minusy:
  • za krótka

LIMBO Game to bardzo oryginalna gra zręcznościowa, nawiązująca do klasyków gatunku znanych z Amigi (m.in. Another World, Flashback). Wcielamy się w postać chłopca, który w nieznanych okolicznościach trafił do tytułowego Limbo czyli Odchłani. Jest to miejsce, do którego trafiają nieochrzczone dusze (najczęściej małych dzieci). W przypadku tego tytułu Limbo bardziej utożsamiane jest jednak z Piekłem, bowiem na gracza czeka szereg niebezpiecznych pułapek, które błyskawicznie mogą pozbawić nas życia.

Na uwagę zasługuje oryginalna oprawa graficzna. Dominują jedynie 3 kolory na ekranie: czarny, prezentujący naszego bohatera, szary (środowisko i tła) oraz biały (efekt światłocienia). LIMBO Game prezentuje klasyczny sposób prowadzenia akcji z perspektywy 2d. Poruszamy się w prawą stronę (z nielicznymi wyjątkami), zaś do dyspozycji oddano nam wyłącznie skok. Po drodze musimy uważać na różnego rodzaju niebezpieczeństwa (piły, przepaście, kolce, inne dzieci) oraz odnaleźć sposób, aby przedostać się do następnej planszy. Po drodze zdobywać będziemy magiczne świetliki, których cel pozostaje tajemnicą do samego końca rozgrywki.

LIMBO Game zapewnia zabawę na długie godziny, motywując do kilkukrotnego ukończenia gry i zebrania wszystkich sekretów. Duży nacisk położono również na animację bohatera i fizykę, co widoczne jest w miejscach, kiedy grawitacja przestaje działać prawidłowo. Pomimo oszczędnej oprawy, gra do poprawnego uruchomienia wymaga minimum systemu iOS 6.0. Dostępna jest również polska wersja gry, choć w trakcie zabawy nie natrafimy na choćby jedną rozmowę – klimat tej produkcji polega na własnej interpretacji świata i wizji autorów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0